View Single Post
Eski 26-11-2008, 01:38   #102
hfz
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 06-02-2006
Sevgili Arkadaşlar,

Biliyorum çok gecikmeli bir çağrı olacak ama ancak girebildim foruma. Umarım geri dönen arkadaşlar da olur...

Koza Altın İşletmeciliği A.Ş. nin işletmeciliğini yaptığı Bergama Ovacık Altın Madeninde ikinci bir havuz açılmak isteniyor. Bu konuda 28 Kasım 2008 Cuma günü saat 11.00'de halkın katılımı ile Ovacık'ta bir Çed toplantısı yapılacak.

Madende 2. bir havuz açılmak istenmesi Kozak Yaylası ve Kazdağları için gerçek bir SOS alarmı.... Yani bizler ne kadar savaş verirsek verelim, yapacakları işten emin! kuruluşların işlerine biz halka rağmen devam ettiklerine bir gösterge. Yine de halkın katılımının yoğunluğu ve itirazlarının çok ama çok etkili olduğu da, bu tarz gelişmeleri yavaşlattığı da örnekleri ile ortada..

Bergama Altın Madeninde ikinci bir atık havuzunun yapılmasına ''HAYIR'' demek için İzmir ve çevresinden katılmak isteyen arkadaşlarımıza çağrı yapmak istiyorum...

Ulaşım ücretsiz olacaktır. Katılmak isteyen arkadaşlarımızın (Uygun araç kiralanması için) 27 Kasım Perşembe günü saat 15.00'e kadar adı-soyadı ve telefon numarasını özel mesajdan bildirmelerini rica ediyorum. Bu bilgiler Cuma sabahı hareket yeri ve saati için önemlidir...

Bu arada yukarıda adı geçen sevgili Ertuğrul Barka bizlerle olacaktır.. Büyük ihtimalle Naci Kaptanımız da...

Ayrıca Bergama'da ikamet ettiğini tahmin ettiğim Enigma_6643 rümuzlu arkadaşımız ile de tanışmayı, yüz yüze görüşmeyi çok istediğimi belirtmek isterim. Eğer orada olursa beni bulmasını (kendilerini rümuz ile bulma imkanım olmadığından) çok rica ediyorum...

İçten sevgi ve saygılarımla...

Hafize Mert

hfz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön