Konu: Papatyam
View Single Post
Eski 23-06-2008, 19:47   #7
papatyam
Ağaç Dostu

papatyam's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2006
Sabah forumu ilk açtığımda acaba bu hafta İçimizden Biri köşemizde kim olacak dedim ve inşallah ben olurum diye düşündüm bir mesaj aldım içimizden birindesin diye nasıl heyecanlandım anlatamam aksilik ya bu sefer de internet bağlantım kesildi bir ara düzeldi okudum ama yazamadım sevindim heyecanım arttı gözlerim doldu ve sevildiğimi bilmek çok güzel bir duygu ne mutlu ki sizler gibi dostlatım arkadaşlarım var ve çoğumuz aynı duygular içindeyiz. iyiki buradayız.

Sebocuğum, canım kardeşim sen de ender kişilerdensin, yok canım hani iyiyimdirde melek te değilim

Cemal Bey, Teşekkür ederim, evet işim zor ama seviyorum, eh bir kahve içeriz değil mi bu sefer benden

Selahattin Bey, Utandırdınız beni, ayrıca sabrınıza hayranım onca sorduğum soruya öyle güzel cevaplar veriyorsunuz ki sayenizde çok şey öğrendim teşekkür ederim Samet te ellerinizden öper

Malina, Size tekrar tekrar teşekkür ederim iyi ki bu siteyi kurmuşsunuz iyi ki varsınız.

İklimsiz,Keşke hepimizin tüm istekleri gerçek olsa, çiçekçi açamazsam da aklımda bir sürü proje var Allah sağlık ve ömür verir ise mutlaka bir gün birini gerçekleştiririm,

Oğuzhan, Bir gün inşallah yüz yüze de tanışırız ve paylaşımlarımız da inşallah devam eder bu arada sana söz verdiğim iki renkli kılıcım maalesef sizlere ömür kayınvalidem de var bir ara ufak bir operasyon düzenlerim

papatyam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön