View Single Post
Eski 22-04-2008, 12:03   #50
mcege
Ağaç Dostu

mcege's Avatar

Giriş Tarihi: 18-08-2007
Merhaba!
Uzun bir ayrılıktan sonra yine aranızda olmak çok güzel.
Sitemizde bugüne kadar yaşadıklarımı paylaşırken yepyeni bir oluşumun içine düştüğüm için sizlerden biraz ayrı kaldım. Gerçi bundan sonra da çok sık yazamayacağım, ancak yine de haftada veya 15 günde bir sitemize uğramaya çalışacağım.

Gelelim bu uzun ayrılık döneminde neler yaptığıma.
Daha önceki yazılarımda anlattığım Karaburun'a yerleşme kararı alarak bu konuda harekete geçtik. memet ve murat ile birlikte Karaburun'a yaptığımız gezide çektiğimiz fotoğraflarda görülen ve yazılarımda "kurtarılmış bölge" diye adlandırdığım, Karaburun ilçesi merkezine bağlı eski Çullu köyü'nde ağabeyimin bir evi vardı.(fotoğraflarını siteye yüklemiştim) İşte o evi "Cafe ve Kahvaltı Salonu" haline getirdik.
Nede olsa yeni bir yaşam için öncelik her zaman para oluyor. Öncelikle para kazanacak bir iş yapmamız gerekiyordu ve biz de bu işi tercih ettik. Hem müşterilerimize hizmet ediyoruz hem de benim kendi mesleğim olan ahşap üzerine çalışmalar yapıyorum. Antika görünümlü duvar saatleri, doğa yürüyüşünde kullanılmak üzere çeşitli bastonlar v.s gibi.
Pardon, kısa bir süre aranızdan yine ayrılıyorum sanırım birkaç saat sonra yine buradayım.
Hoşçakalın.

mcege Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön