View Single Post
Eski 02-04-2008, 16:18   #31
caretta
Ağaç Dostu

caretta's Avatar

Giriş Tarihi: 06-06-2007
Sn.Penelophe , bir kaç fikrim var

Eğer dijital makinanız varsa kedileri resimleyip yuva arıyorum gibi forumlara ve ücretsiz yayınlanabilecek her yere, internetteki ilanlara kedilerin resimlerini yolluyorsunuz..İsteyenlere de gelip burdan alabilirsiniz diyorsunuz )

olmadı..

kedi besleyen hanımı ziyaret edip yumuşak ama onun anlayacağı bir dille,
- bu kadar çok kediden rahatsız olan bir sürü komşunuz var duydum ki bazı acımasız insanlar zehirlemeyi bile düşünüyorlarmış-bu kısmı hikaye tabii ki- dikkat edin sonra çok üzülürsünüz diyebilirsiniz.. ( Bu yaklaşım bizim sitenin karşısında oturan ve saldırgan köpeğini bütün gün açıkta bırakıp giden ve hiçbir olumlu yaklaşımı olmayan bir beyi dize getirmişti )

olmadı..

İçlerinde iyi görünümlü olanları teker teker pet shop lara götürüp satıyorsunuz :P Kazandığınız paralarla apartmanın aidat bedellerini ödediğiniz için oturan ve kedilerden daralan diğer 9 daire sizi yönetici seçiyor

Gerçek fikrim ise yakında iyice daralan diğer apartman sakinlerinden biri cinnet geçirip gerçekten kötü birşeyler yapacak ve neden daha önce ciddi bir girişimde bulunmadım diye topluca üzüleceksiniz..Problem varsa büyümeden halledilmeli..Ya belediye ya da lojman yönetimi bu işi halletmeli derim.

caretta Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön