Konu: Koyu Yeşil
View Single Post
Eski 26-03-2008, 10:14   #12
şükran ünal
Ağaç Dostu

şükran ünal's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
İçimizden biri başlığını şimdiye kadar sezsizce okuyup sonrada tanıtılan arkadaşlar hakkındaki duygularımı bir türlü kaleme dökemeyip kendi kendimle konuşarak paylaştım. Aslında hepiniz için çok güzeldi duygularım, sanki okurken her birinizle konuşur gibiydim. Her arkadaşı tanıdıkça dostlarımın çoğaldığını hissederek mutluluk duydum. Buraya neden duygularımı aktarmada çekingen davrandım bilemiyorum. Çok emin olmamakla beraber kendimin ağaçlar.net te henüz hiç bir katkımın olamayışına hatta tanıtım sırasının bana geldiğinde ağaçlar .net üyelerine tek tek duyduğum sevgi ve saygının dışında yazacak bir şey bulamayacağımı üzülerek düşünüp durdum. Aslında yaşamımda planlı ve her şeyi öğrenmekten keyif alan biriyim, ama burada bazen bir çiçek için önerilen şeyi unuttuğum ya da çok iyi bildiğim halde ihmal ettiğim basit notlar dahi oldu. Lafın kısası, sevgili Malina nın açtığı bu başlıkta tanıdığım her arkadaş kazandığım bir dost oldu benim için. Bu yüzden sevgili Malina ya çok minnettarım, Hepinize sevgiler...

şükran ünal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön