View Single Post
Eski 21-02-2008, 15:57   #26
Bonsibet
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 02-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi msgurkan Mesajı Göster
Sn Bonsibet sizleri aramızda görmekten son derece mutlu olacağız. Ancak size bir sitemimi belirtmek istiyorum. Bonsai konusunda çok değişik, ilginç görüşler ortaya koyup bizi şaşırtıyorsunuz, ama hiçbir çalışmanızı bizimle paylaşmıyorsunuz. Bu sitede paylaşım ve yardımlaşma esastır. E artık bizi daha çok bekletmezsiniz. En azından sergi dışı 3-5 çalışmanızı yayınlamanızı bekliyoruz.
saygılar.
Msgurkan arkadasim siteminizde haklisiniz daha önce bu konuda söz vermistim fırsat buldukca paylasma sözü vermistim elimden geldigi kadar arada gözüme carpan konularda fikirlerimide söyleyecegim, söylüyorumda
istanbulda hava malum son günlerde biraz bozuk gitti öyle dişe dokunur bir calışma yapmadıgım icin yayınlamadım ama bir iki gün güzel giden havayı degerlendirip yeni adaylar diktim saksılara ve bugün iki yeni calısmam oldu bir hanimeliyle, bir incir çalışması bir arkadasim evimde bos bonsai saksılarım var demisti bende getir bir seyler dikerim demistim oda bugün getirdi az önce bitirdim.,
Fotograf makinam yanımda ama boyut sorunu yasıyorum boyutu kücültüp ( ya makinadan ya bir programla )onları gönderecegim ilk fırsatda

Düzenleyen Bonsibet : 22-02-2008 saat 16:57
Bonsibet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön