View Single Post
Eski 19-02-2008, 13:11   #23
petulya
Ağaç Dostu

petulya's Avatar

Giriş Tarihi: 17-09-2007
Sanırım konu teknik olunca kendimi iyi anlatamamış olabilirim. Ama yine aynı site üzerinden örneklersem belki daha iyi anlatmış olabilirim.
Aynı sitenin açılış ekranından sol taraftaki "forum main index" e giriyoruz, burdan alt forum olan "1 As web support grup" a giriyoruz ordanda çıkan subject lerden mesela "pain in the.." kısmına girelim.Bu konuyu açan kişiye gelen cevapların tümü sayfanın altında "entire topic" denen kısımda thread lenmiş böylece o konuya verilen cevaplar aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, cevap ve yorumlar toplam kaç sayfa olursa olsun bu entire topic kısmında toplanıyor, bu hem konunun takibi açısından hemde teknik olarak konuyu toparlayarak bir yerden diğer bir tarafa taşınması bağlamında daha kolay olacaktır. Sanırım sizde bundan şikayetciydiniz 4 numaralı mesajınızda. Bu düzen bir şekilde bizim kendi sitemiz içinde oluşturduğumuz sistemede oturtulabilir diye düşünüyorum. Ama tabi ben işin mutfağında değilim sadece dışardan bir kullanıcı olarak yaşadıklarım noktasında durumu değerlendirdim, yanlış anlaşılmak istemem.

petulya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön