View Single Post
Eski 11-02-2008, 00:31   #55
Bonsibet
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 02-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ali H. ALI Mesajı Göster
Bonsibet merhaba, Uzun zamandir bonsai ile ilgilenmeniz mutlaka size bircok deneyimler, bilgiler ve bonsailer kazandirmistir.
Bonsai Turkiyede yeni bir ugras ve ogrenmek icin can atan bir cok kisi var. Bonsaide bildiklerinizi bu forumda paylasirsaniz, bircok arkadasa yardimci olacaginizi dusunuyorum.
Merhaba Ali H. ALI Arkadas bugün bir mesajımda yazdıgım üzere 1988 yılından bu yana Bonsai'le ugrasiyorum maddi, manevi çok emek harcadim bu son yıllara kadar dogru düzgün döküman bilgi yoktu ( gerci hala yok en iyi olarak bu forumu görüyorum ilk mesajlarimdan birinde yazdım ( emegi gecen herkese tekrar cok tesekkür ederim ) deneme yanılma yöntemiyle, yabancı dökümanlari tercüme ettirerek epeyce bilgiye ulastim kendi capimda mutluyum . ****** elimden geldigi zamanım oldugu sürece gerekli yerlerde fikrimi söyleyecegim bundan emin olabilirsiniz hatta Eylül, Ekim aylarında ogullarımla birlikte sergi acmayi düsünüyoruz ( sergi tamamen görsel paylasımdan ibaret olacak maddi bir düsünce yoktur simdiden belirtmek isterim ) Temmuz Agustos gibi yerini ve zamanını herkese bildiririm tüm agaclar.net üyeleri davetlimizdir, Eylül, Ekim olmasinin nedeni hem mevsim acısından Istanbulda öyle olmalı cünkü ic mekan ve dıs mekanı ayni yerde sergilemeyi düsünüyoruz ogullarımın askerlik görevleri geregi o zamanada denk geliyor yani o tarihden önce olmayacaktır hatta daha iddali bir planımız var muaffak olabilirsek birde bonsai üzerine kitap- kitapcik bastırtmayı düsünüyoruz cünkü böyle bir seye cok ihtiyacımız oldugunu Türk bonsai severler olarak biliyoruz
Kitap halen düsüncede ama cok istekli oldugumuz kesin ne kadar masrafi olur bu tür düsünceler var ve ****** zaman acisindan önemli bugünlerde yalnızım iki oglumda suan vatani görevini yapmakta ( konu bonsai olunca ben cok konusuyorum af ola yine uzadı ) oglumun biri Mayısda askerligini bitiriyor geldiginde foruma cok katkı saglayacagini simdiden söyleyebilirim agac, bitki olarak tanıdiği ilk sey ilk bonsailerimdi cünkü

saygılarımla selamlar

Bonsibet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön