agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Önceki Tohum Paylaşım Etkinlikleri (Tamamlananlar) > 2020-2021 Tohum Paylaşım
(https)

Beğeni Düzeni1314Beğeniler

Sadece okunabilir konu

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-08-2021, 18:28   #481
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-06-2013
bu yıl ne kadar az tohum talep edenlerin açtıkları durum konuları. Umarım etkinliğe olumsuz yansımaz

bilenyum Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 30-08-2021, 15:08   #482
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 16-08-2020
Merhaba arkadaşlar, bu yıl forumdan tohum talep ettim. Ekip büyüttüm çok şükür. Seneye de talep edebilmek için kendi tohumlarımı göndermem gerekiyor. Elimde birkaç cesit tohum var. Bunların gonderimini kime nasıl yapacağım? Bilgisi olan yazarsa sevinirim. Teşekkürler...(mesajimi inşallah doğru yere yazmışımdır)

Bahce_mersin Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 30-08-2021, 16:15   #483
Ağaç Dostu

köpük_bahçesi's Avatar

Giriş Tarihi: 05-07-2020
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Bahce_mersin Mesajı Göster
Merhaba arkadaşlar, bu yıl forumdan tohum talep ettim. Ekip büyüttüm çok şükür. Seneye de talep edebilmek için kendi tohumlarımı göndermem gerekiyor. Elimde birkaç cesit tohum var. Bunların gonderimini kime nasıl yapacağım? Bilgisi olan yazarsa sevinirim. Teşekkürler...(mesajimi inşallah doğru yere yazmışımdır)
Ekim gibi etkinlik başlar siz tohumlarınızı tanıtırsınız sizden talep eden olursa lojistik merkezine gönderirsiniz sonra oradan talep edenlere dağıtılır kısaca böyle.

köpük_bahçesi Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 02-09-2021, 13:02   #484
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 02-09-2021
Ne kadar güzel bir konu, forumu yeni keşfettim seneye katılabilirim umarım.

mehmetx Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 04-09-2021, 09:08   #485
Ağaç Dostu

halcur's Avatar

Giriş Tarihi: 10-12-2018
Galeri: 1
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Bahce_mersin Mesajı Göster
Etkinlik Takvimi
30 Eylül 2020 tarihi itibarıyla tüm aktif üyeler katıalbiliyor.
Paylaşımcıların başlık açarak tohum tanıtımına başlaması ... 29 Eylül 2020
Taleplerin başlaması ... 29 Eylül 2020
Talep edenlerin kargo adreslerini LojistikMerkezi'ne özel mesaj ile göndermesi ... Hemen
Taleplerin veri tabanında toplanıp işlenerek paylaşımcıları bilgilendirme başlangıcı ... Ekim sonu (her ay sonu tekrarlanacak)
Taleplerin tamamlanması ... Aralık 2020 İlk hafta (dikkat ! bazı paylaşımcılar lojistik nedenlerle paylaştığı tohumlar için daha erken bir tarih belirleyebilirler)
Paylaşımcılar için tohum poşetleme etiketlerinin hazırlanması ve yayınlanması ... Aralık 2020 İkinci hafta
Paylaşımcıların taleplere göre tohumları hazırlayarak lojistik merkezine göndermesi ... Aralık 2020 Üçüncü hafta
Lojistik merkezinde gelen tohumların tasnif, ayrım ve talep edenlere göre zarflanması ... Ocak 2021 ikinci hafta
Talep edenlere ait zarfların kargoya verilmesi ... Ocak 2021 son hafta
(Gerektiği taktirde önceden duyurularak tarihlerde değişiklik yapılabilir)

Ayrıntılı için aşağıda verdiğim sayfaları okursanız yeterli bilgiye ulaşırsınız.

2020-2021 Tohum Paylaşım Etkinliği Genel Prensipleri

Kargo için adres bilgilerimi nasıl göndereceğim

DİKKAT: Tohum dağıtacak olan arkadaşlardan ricamız...

halcur Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 06-09-2021, 09:48   #486
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-12-2017
Galeri: 5
Vakit ne kadar yaklaşmış. Geçen seneden kıyasla hemen hemen gelmiş gibi.

elifaydin Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 11-10-2021, 19:32   #487
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 11-10-2021
Merhaba,
Bu forumu yeni keşfettim. Ekolojik kent bahçesi instagram ve YouTube sayfasını takip ediyorum. Tohum paylaşım etkinliğini de orada gördüm. Bu yıl kendisinden doğal tarım özellikle hastalıklar adına çok şey öğrendim. O doğrultuda kimyasalsız bereket bir dönem geçirdik çok şükür. İlk defa tohum paylaşım etkinliğine katılıyorum.
Bu işe merak salmam çocukluktan beri geliyor aslında ama değerini sağlık alanını seçip hastane ortamlarını görmemle anladım. Beslenme tarzlarının uzun dönemli insanlar üzerinde nasıl etki ettiğini tecrübe ederek gördüm. Bunun alt yapısında bir sürü faktör olsa da en önemlisi ürünlerin gdo lu olması ve kimyasal madde kullanarak üretim olduğunu öğrendim. Bu sebeple göz bebeğimiz ata tohumların değeri gün yüzüne çıktı. Adapazarında yaklaşık 4 dönümlük yerimiz var ve her yıl düzenli ekim ve üretim yapmaya çalışıyoruz. Daha emekleyerek sürdürmeye çalışsak da sizlerinde katkısıyla gelişerek devam etmek ve bu güzellikleri herkesin keşfetmedi için elimizden geleni yapmaya çalışıcaz inşallah. Tohum paylaşım etkinliği herkese hayırlı olsun. İnşallah bana da nasip olur. Herkese teşekkür ederim.

ŞSK Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 11-10-2021, 20:23   #488
Ağaç Dostu

devrann's Avatar

Giriş Tarihi: 11-07-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ŞSK Mesajı Göster
Merhaba,
Bu forumu yeni keşfettim. Ekolojik kent bahçesi instagram ve YouTube sayfasını takip ediyorum. Tohum paylaşım etkinliğini de orada gördüm. Bu yıl kendisinden doğal tarım özellikle hastalıklar adına çok şey öğrendim. O doğrultuda kimyasalsız bereket bir dönem geçirdik çok şükür. İlk defa tohum paylaşım etkinliğine katılıyorum.
Bu işe merak salmam çocukluktan beri geliyor aslında ama değerini sağlık alanını seçip hastane ortamlarını görmemle anladım. Beslenme tarzlarının uzun dönemli insanlar üzerinde nasıl etki ettiğini tecrübe ederek gördüm. Bunun alt yapısında bir sürü faktör olsa da en önemlisi ürünlerin gdo lu olması ve kimyasal madde kullanarak üretim olduğunu öğrendim. Bu sebeple göz bebeğimiz ata tohumların değeri gün yüzüne çıktı. Adapazarında yaklaşık 4 dönümlük yerimiz var ve her yıl düzenli ekim ve üretim yapmaya çalışıyoruz. Daha emekleyerek sürdürmeye çalışsak da sizlerinde katkısıyla gelişerek devam etmek ve bu güzellikleri herkesin keşfetmedi için elimizden geleni yapmaya çalışıcaz inşallah. Tohum paylaşım etkinliği herkese hayırlı olsun. İnşallah bana da nasip olur. Herkese teşekkür ederim.
http://www.agaclar.net/forum/tohum-p...2022/44304.htm

Paylaştığım linkteki genel prensip ve kuralları okursanız eğer tohumlara ulaşmanız daha kolay olur.

devrann Çevrimdışı   Başa Dön
Sadece okunabilir konu

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:47.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024