agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   2018-2019 Tohum Paylaşım Etkinliği (http://www.agaclar.net/forum/2018-2019-tohum-paylasim-etkinligi/)
-   -   Tohum kargoları size doğru yola çıktı, aldığınızı haber verir misiniz? (http://www.agaclar.net/forum/2018-2019-tohum-paylasim-etkinligi/42962.htm)

ercan_41 22-02-2019 10:02

kargom elime ulaştı emek veren tüm arkadaşlara teşekkürler. İyiki varsınız...

ParlakYıldızlar 22-02-2019 10:05

Kargo az önce elime geçti. Emeği gecen tum arkadaşlara tesekkur ederim. Yalniz küçük bir karısıklık olmuş, "denizayda" nın biftek otu tohumu benim kargoya girmiş, Sayın denizayda isterse kendisine yollayabilirim veya agaclar.net lojistik mrkz. ne de yollayabilirim.

Hediyeunlu 22-02-2019 10:10

Kargom geldi. Yavrucuklarıma kavuştum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Elinize emeğinize sağlık.

Rdvndnc 22-02-2019 10:13

tohumlar an itibari ile ulaştı. emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürler.

Kargo ücretinin istanbuldan ankaraya 6 tl tutması da açıkçası çok mutlu etti.

Muda 22-02-2019 10:18

Benim de kargom biraz önce geldi. Tohumları kilitli poşet yerine daha az yer kaplaması, doldurma kolaylığı nedeni ile naylon kesme ve yapıştırma makinesi ile gönderiyordum. Poşet içerisinde kilitli poşet de çıkınca gelecek yıl kilitli poşet içerisine konulması isteniyor diye düşündüm. Merkeze bu ince düşünceleri içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Neyse benden başkasına da kilitli poşet gönderilmiş. Tabi hediyemiz de içerisinde gelmiş. Gayet güzel ve kullanışlı. Sn. malinaya bu güzel hediyesi için de ayrıca teşekkür ediyorum. Tabi ki sayın bahcedenn'e de kendi hediyesini gönderdiği için de teşekkür ediyorum.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Şimdi en büyük ikilem tohumları hemen çimlendirmeye alayım mı? Yoksa havaların ısınması için biraz daha bekleyeyim mi? Malum yeterli güneş olmayınca sıcak ortamda tüm çimlenenler boya gidip ölebiliyorlar. Bu nedenle her yıl olduğu gibi tohumların bir kısmını hıdırellez günü toprağa geçecek şekilde çimlendirmeye alıp tohum stoğunu bitirmemeye çalışacağım. Tüm arkadaşlara tavsiye ederim. Özenerek yetiştirdiğimiz ve gayet büyük fideler yerine kendi yerinde sonradan çıkan domateslerin nerede ise tamamı bizim fidelerden geç çıkmasına ve küçük olmasına rağmen daha büyük ve verimli oldular. Oysa onları çok düşünmemiştim. Bu nedenle bir kısım tohumları da toprağa dikmeyi düşünüyorum. Vakti zamanı gelince kendileri sorunsuz bir şekilde çıkıyorlar. Yeter ki yerlerini unutmayalım. Ota boğdurmayalım.

Herkese bereketli ve güzel hasatlar dilerim.

aloe 22-02-2019 10:48

Kargomu az önce aldım. Hemen içini açtım tabii ki :) bazı tohumları görünce "amaan bunlarda tohum muymuş, dışarda görsem bitkinin tozu falan sanırdım herhalde" dedim :D
Herkesin eline koluna sağlık. Hakkınızı helal edin ve yetiştirmeyi becerebilmem için dua edin lütfen :)

Lonicera 22-02-2019 10:52

Kargomu teslim aldım, emeği geçen herkese teşekkür ederim...

Dionysos86 22-02-2019 10:53

Genel de PTT kargo gönderi olduğu zaman mesaj ile bilgilendirme yapıyordu fakat bana mesaj da gelmedi,gözüm yollarda bekliyorum.

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrecey 22-02-2019 11:07

Bende bugün kargomu teslim aldım çok teşekkürler.

telato 22-02-2019 11:11

Tohumlarım geldi. Herkese çok teşekkür ederim.

mertuğurlu 22-02-2019 11:20

tohum kargomu aldım. özenli çalışma ve organizasyon için tebrik ediyorum. bunca kişi arasında eksiksiz bir şekilde gönderimi organize etmek büyük başarı.
ellerinize sağlık.
çok teşekkür ederim.

Portakal Rengi 22-02-2019 11:23

Mahzun bir şekilde kargosu gelenleri okuyordum ki, kargom geldi. :D
Çok mutlu oldum. Paketleme muhteşem.
EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Sayın Muda yı dinleyip, bir bölümünü doğrudan toprağa ekeceğim. Başlarına da bir çomak sokarım ki yerlerini yitirmeyeyim :)
Herkese kolaylıklar diliyorum.

pares 22-02-2019 11:35

Kargo az önce geldi :) tohumları görünce altın bulmuş gibi mutlu oldum :) :) emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bir kısmını hafta sonu viyollere ekeceğim, herkese kolay gelsin :)

Turgay78 22-02-2019 11:47

Merhabalar,bu kadar çabuk geleceğini ummuyordum...Nasıl mutlu oldum anlatamam...Sizler ne güzel insanlarsınız sayın meyvelitepe,malina,vizeli39 ve hatırlayamadıgım ama minnettar kaldıgım tüm paylaşımcılar...Sonsuz tesekkürler...

eurosat55 22-02-2019 11:49

Emeği geçen herkese teşekkürler...

betülduman 22-02-2019 11:52

Benim de kargom geldi :) Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim.

Acisu 22-02-2019 12:01

Kargo geldi ve çok mutluyum şu an . Sayın Muda, Dutlubahçe, Asoo,
its just a ride, Zekoş, Atilgan, Chenell, Kenger, Saleri, İstcallst, Pares, Tolga Özmeral, Dongyul, Vizeli39, Emrecey, Yurtsever ve bu seneki etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkür ederim..Umarım hayırlı bereketli bir sezon geçiririz.

Aysel Yavuz 22-02-2019 12:19

Kargom ulaştı. Teşekkür ederim

chelik26 22-02-2019 12:39

Aldım emeği geçen tüm herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

senkasap 22-02-2019 12:42

Kargo az önce ulaştı.
Bin bir emek verip bu tohumları yetiştirip paylaşan dostlara ve bizlere ulaşmasına vesile olan operasyon ekibine teşekkür ederim.

its_just_a_ride 22-02-2019 12:46

Ben de kargomu teslim alıp, tasniflerini yaptım. Yalnızca Sn. Resulgur'dan talep ettiğim Lolaz Börülce görünmüyor. Bilseydim Sn. Pares'ten de talep ederdim, mühim değil.

Emeği geçen herkese tekrar teşekkür eder, bereketli bir sezon dilerim.

mister73 22-02-2019 12:56

Benim de tohumlarım geldi, hem de yurtiçi kargo avukat kampanyasından :p Emeği geçen herkesten Allah razı olsun, hepinize çok teşekkürler...

Jezebel 22-02-2019 13:09

Kargomu teslim aldım, emeği geçen herkese teşekkür ederim:)

aristof 22-02-2019 13:16

isimden ptt kargoda sorgulama yaptırdığımda kargo olmadığını söylediler ç rica etsem kargo takip numarasını alabilirmiyim.
hakan çelen / denizli

dobipa 22-02-2019 13:22

Ve beklenen gün geldi tohumları teslim aldım.

Bu etkinlikte öyle veya böyle emeği geçen herkesin ellerine kollarına sağlık.

Artık bir "talep eden" olarak inşallah üstümüze düşeni layıkıyla tamamladıktan sonra "paylaşan" üyeler arasında da yerimizi alırız :)

Bu arada, kargo poşetleri ne kadar güzel kokuyor ya :) Yoksa banamı öyle geldi.

Tüm tohum gönderen herkese tekrar teşekkür ederim, tohum talep edenlere de teşekkür ederim aslında :) Çünkü talep olmasaydı bu etkinlik olmazdı. Bir talep eden olarak yine kendime pay çıkardım :)

Toprakişcisi 22-02-2019 13:32

Teşekkürler

1 Eklenti(ler)
Tohumlarım bugün elime geçti. Üretimden ulaştırmaya kadar emeği geçen herkese teşekkür ederim;Atilgan,bahceden, Bay şifacı, TCM,sezerakk’a özellikle teşekkür ederim..

aziztoprak 22-02-2019 13:37

Tohumları teslim aldım. Çocuklar gibi sevindim. Başta bunları yetiştirip hazırlayıp cömertçe bize paketleyip gönderen arkadaşlar olmak üzere organizatörler ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. İnşallah bereketle iyilikle çoğalıp seneye başka doğaseverlere ulaşırlar. Sağlıcakla kalın.

Acisu 22-02-2019 13:45

sayın Zeynepkavi size de çok teşekkür ederim :)

okaytoltay 22-02-2019 13:45

Tohumlarıma kavuştum!Emeği geçen tüm doğa dostlarına tekrardan teşekkürler...

kbulbul 22-02-2019 13:47

1 Eklenti(ler)
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Tohumların her birini çok kıymetli bir emanet olarak görüyorum. Umarım emanetlerinizi hakkıyla yetiştirip paylaşmak üzere çoğaltabilirim. Sevgi ve saygılar...

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:03.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024