agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Önceki Tohum Paylaşım Etkinlikleri (Tamamlananlar) > 2018-2019 Tohum Paylaşım Etkinliği
(https)

Beğeni Düzeni743Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 22-02-2019, 20:48   #121
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Masa örtüsü satan firma onun için mi altına, masa dahil değildir diye not yazıyor

Hiç akıl etmedim

Aslında kırmızı kılıflı telefonu verebilirdim, nasıl olsa sadece mutfak saati olarak işe yarıyor
'Tipografik hatalardan müessesemiz mes'ul değildir' yazmanız gerekiyordu sevgili Şef im. Uzatmadan arkadaşın 'mistral mendil'ini gönderin lütfen.

Bu arada benim de tohumlarım geldi. Muhteşem puzzle ın tüm parçalarına sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Araba için teşekkürler. Gerçeğini gönderseniz bu kadar hoşuma gitmezdi. Ama @ Meyvelitepe nin arabası benimkinden güzel olurça 'çıngar çıkarırım' ona göre ayrıca daha önce gönderdiğiniz çıkartmalar bu sene gönderilmemiş, gözümden kaçmadı...

Name:  1.jpg
Views: 295
Size:  36.7 KB

Name:  2.jpg
Views: 305
Size:  20.7 KB

Araba için gerçekten çok teşekkür ederim. Espriye değer verilerek ileride hatırlanacak hoş bir anıya dönüştürülmesi inanın beni fazlasıyla mutlu etti. 'Gerçeğini gönderseniz bu kadar hoşuma gitmezdi' konusunda ise yalan söyledim tabi ki, ama @ Meyvelitepe nin arabası hususunda ciddiyim. Sizlerle olmaktan gurur duyuyorum..

TCM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-02-2019, 21:07   #122
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 25-01-2012
Tohum zarfını bugün aldım, emek harcayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

yeşilyayla Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-02-2019, 21:21   #123
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 29-06-2017
tohumlarımı aldım

emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. tohumlarım geldi. içinden çıkan sürpriz tohumlar ayrı bir mutluluk oldu.
ne büyük bir sorumlulukmuş bu tohum işleri. umarım her şey yolunda gider ve gönderdiğim tohumlar sahiplerini mutlu eder.
bu sene bahçemin 3. yılı. yeni gelen domates ve biberleri yarın çimlendirmeye başlayacağım. bir kez daha teşekkürler.

g.c. ve Kenger beğendi.

Düzenleyen iyigit : 22-02-2019 saat 22:58 Neden: gereksiz bir ayrıntı çıkarıldı.
iyigit Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-02-2019, 21:42   #124
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Araba bahcedenn'den, çiçek benden

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-02-2019, 21:47   #125
Ağaç Dostu

birnefestoprak's Avatar

Giriş Tarihi: 14-07-2012
Sevgili üyeler, bildiğiniz gibi, 2017-2018 etkinliğinde benden talep ettiğiniz halde size ulaştıramadığımız tohumları Aralık 2018'de İstanbul'a gelişimde Sn bahcedenn'e elden teslim etmiştim. O ana kadar da sizin bana sizden talep ettiğim için gönderdiğiniz tohumlar da bir yıla yakın bir süre Sn bahcedenn'de kalmıştı çünkü benim önce verdiğim sözü yerine getirmem gerekiyordu. Gelişimde kendisine Ireniwaki Red-seeded tohumlarını talep edenlere bölüştürmesi için bıraktım.

Sn bahcedenn, bana ve forumda talebi olan diğer insanlara yardımcı olmak için bu işi gönüllü olarak, severek ve isteyerek yaptı ve yapmaya devam ediyor. Kendisi aynı zamanda tohum emanetçiliği/çiftçiliği bakımından Türkiye'nin önemli isimlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Etkinliğe olan katkısını da hepiniz biliyorsunuz. Lojistik merkezine de ayrıca tasnife yardımcı olmak için gittiğini biliyorum. Tüm bunlar için ve bana yardımcı olduğu için kendisine tekrar teşekkür ederim.

Önceki senelerde de bu sene de benden talepte bulunanların hemen hepsinin taleplerini karşılamak için elimden geleni yaptım. Aranızdan birine bu seneki talebini özellikle göndermedim. İstanbul'a gelişimden önce bu üyenin 2017-2018 taleplerini de torbadan çıkarmıştım. Yanılıp şaşılıp kendisinden geçen sene talep ettiğim bir çeşide ait tohumları da Sn bahcedenn'den almayıp bıraktım (tohumlar hala Sn bahcedenn'de).

Hal böyleyken bu üyenin, Sn bahcedenn'in bu sene lojistik merkezine gidip benim kendisine daha önce ilettiğim tohumları o üyenin paketine özellikle koymamış veya koyulan tohumları çıkarmış olabileceğini söylediğini duydum. O üyeye sormak istiyorum: Tohum talebinizin karşılanmasında bir yanlışlık/eksiklik olduğunu düşünüyorsanız, burda niye sormuyorsunuz da iftira atıp Sn bahcedenn'i töhmet altında bırakıyorsunuz?

Bu konuyla burayı meşgul ettiğim için kusura bakmayın ama bu şekilde başkalarına zarar verici dedikodu yapmaktan çekinmeyen birinin rahatlıkla başka şeyler de uydurabileceğini tahmin ettiğim için yazmam gerekti yoksa nitelikli dedikoduyu ben de severim

birnefestoprak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-02-2019, 21:58   #126
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 05-12-2010
Kargomu bugün teslim aldım.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

novazet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-02-2019, 21:59   #127
Ağaç Dostu.

bahcedenn's Avatar

Giriş Tarihi: 26-11-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi TCM Mesajı Göster
Etiketlerle birlikte son beş yılın özetini göndermiştiniz. Baktım ilk yıl forumda olmamama (amma da 'ma' oldu) rağmen en çok gönderi yapan dördüncü kişiyim. İlk üçün ikisi son yıl paylaşım yapmamışlar yani hak iddia edemezler, @bahcedenn de yakında ABD ye gidecek gibi duruyor, O nu da geçelim, ben birinci sayılırım aslında. Eeee bir hediyeyi hak ettim artık. Seneye bir ev veya üst sınıf sıfır araba vermezseniz ben bu işte yokum arkadaş, ona göre baştan söyliyeyim.
Alıntı:
'Tipografik hatalardan müessesemiz mes'ul değildir' yazmanız gerekiyordu sevgili Şef im. Uzatmadan arkadaşın 'mistral mendil'ini gönderin lütfen.

Bu arada benim de tohumlarım geldi. Muhteşem puzzle ın tüm parçalarına sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Araba için teşekkürler. Gerçeğini gönderseniz bu kadar hoşuma gitmezdi. Ama @ Meyvelitepe nin arabası benimkinden güzel olurça 'çıngar çıkarırım' ona göre ayrıca daha önce gönderdiğiniz çıkartmalar bu sene gönderilmemiş, gözümden kaçmadı...

Eklenti 687561

Eklenti 687562

Araba için gerçekten çok teşekkür ederim. Espriye değer verilerek ileride hatırlanacak hoş bir anıya dönüştürülmesi inanın beni fazlasıyla mutlu etti. 'Gerçeğini gönderseniz bu kadar hoşuma gitmezdi' konusunda ise yalan söyledim tabi ki, ama @ Meyvelitepe nin arabası hususunda ciddiyim. Sizlerle olmaktan gurur duyuyorum..
Merhaba sevgili TCM,

Baktım ki hemencecik beni taca atıp ABD'ye göndermişsiniz, ben de size çok istediğiniz arabacığı göndereyim dedim. Özetle arabayı sevgili Malina değil, hoş bir anı olsun diye sizin de mizah anlayışınıza güvenerek ben gönderdim. Yalnız içinize mi doğdu bilmiyorum ama ABD'ye değil de inşallah Avrupa'ya gidebilirim. Yalnız hiç sevinmeyin. Avrupa'ya gidebilirsem asıl o zaman kimse tutamaz beni. İnadına, daha da çok tohum paylaşırım.

bahcedenn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-02-2019, 23:30   #128
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 15-01-2013
Kargom bu sabah geldi, anlatamam nasıl sevindigimi..Bu yaşta bile çocuklar gibi sevinilebiliyormuş hala..Emegi geçen, paylaşım yapan herkese en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum..İyilik dolu olan herkes iyiki var, şu dünya biraz daha yaşanılabilir oluyor onlar sayesinde..

ketenhelva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-02-2019, 23:31   #129
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 29-05-2018
Alıntı:

Eklenti 687561

Eklenti 687562

Arabanız hayırlı olsun.

TCM beğendi.
mirzaramiz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 06:50   #130
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 02-04-2018
benim tohumlarım da dün geldi. çok teşekkür ediyorum.

ybasara Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 07:07   #131
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 21-11-2014
Alıntı:
Tüketici hakem heyetine şikayet edin, görselde-reklamda ne varsa onu göndermek zorundalar. Oraya gitmenize dahi gerek yok, internet üzerinden başvurabiliyorsunuz.
bundan sonra sitenin benden çekeceği var sürüm sürüm süründüreceğim. görsellere güvendik aldandık

buradan tüm hakimlere savcılara sesleniyorum.

aziztoprak beğendi.
Musa Gündoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 07:09   #132
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Alıntı:
Masa örtüsü satan firma onun için mi altına, masa dahil değildir diye not yazıyor

Hiç akıl etmedim

Aslında kırmızı kılıflı telefonu verebilirdim, nasıl olsa sadece mutfak saati olarak işe yarıyor
ben zaten telefonlu değil peçeteli istemiştim. artık başınıza geleceklere hazır olun

Eski 23-02-2019, 07:24   #133
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 24-10-2018
Kargomu teslim aldım.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

hüseyin42 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 07:27   #134
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bahcedenn Mesajı Göster
Merhaba sevgili TCM,

Baktım ki hemencecik beni taca atıp ABD'ye göndermişsiniz, ben de size çok istediğiniz arabacığı göndereyim dedim. Özetle arabayı sevgili Malina değil, hoş bir anı olsun diye sizin de mizah anlayışınıza güvenerek ben gönderdim. Yalnız içinize mi doğdu bilmiyorum ama ABD'ye değil de inşallah Avrupa'ya gidebilirim. Yalnız hiç sevinmeyin. Avrupa'ya gidebilirsem asıl o zaman kimse tutamaz beni. İnadına, daha da çok tohum paylaşırım.
sevgili bahçedenn
bu sene iş değişikliği ve çeşitli yoğunluktan dolayı sizinle yarışamadık. ama seneye daha çok tohum paylaşmak için bu sene çoklu ekim yapacağım. seneye görüşelim

Eski 23-02-2019, 08:14   #135
Ağaç Dostu

hberbul's Avatar

Giriş Tarihi: 21-11-2011
Bu yıl hazırlıksız yakalandım ve utanarak kargomu teslim aldım. Sayın meyvelitepe öncelikle duyarliliginiz inceliğiniz için size ve emeği geçen diğer tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.Haklarinizi helal edin

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hberbul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 09:13   #136
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 31-05-2018
Tohumlar dün elime geçti, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

TCM beğendi.
denizayda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 09:36   #137
Ağaç Dostu

malbman's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2008
Galeri: 15
Üç gündür İstanbul'da olduğum için kargo gelmiş ve kapı duvar olduğu için şubeye gitmiş. Eşim az önce tohumları aldığını bildirdi. Ben İstanbul'da, tohumlar da İzmir'de olduğu için ne yazık ki kontrol etme şansım (şimdilik) yok. Akşama hanımdan tüm tohumların bir listesini isteyip karşılaştırma yapacağım. Fazla gelen olmuşsa buradan tekrar bildiririm.

Gözü gibi bakıp yetiştirdiği, tohumlarını binbir emekle alıp sakladığı ve talep edenlere ulaştırmak için onlarca, hatta yüzlerce pakede tek tek aktardığı için öncelikle yetiştirici arkadaşlara, sonralıkla da, bu kıymetlilerin bize ulaşması için hiçbir karşılık gözetmeden emek veren LojistikMerkezi gönüllülerine (tektek isim zikretmeyip, gönüllü arkadaşları "LojistikMerkezi" adıyla geçiştirdiğimi düşünmenizi istemem, ama gönüllülerden yalnızca dört tanesinin kim olduğunu bildiğim ve yalnızca onların adlarını yazarsam, adını bilmediğim dostlara ayıp etmiş olacağımı düşündüğüm için bu şekilde yazdım) kısacası emeği geçen tüm forumdaşlara sonsuz teşekkürler.

Bu güzel ailenin on yıldan uzun bir süredir bir ferdi olmaktan bir kez daha gurur ve mutluluk duydum.

malbman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 09:40   #138
Ağaçsever

Alp.er's Avatar

Giriş Tarihi: 04-12-2018
Kargoyu az önce teslim aldım ve ailecek çok mutlu olduk , emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

sernur ve AkisSoftware beğendi.
Alp.er Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 10:02   #139
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 20-12-2018
Talep ettiğim tohumlar 1 eksikle geldi ( böyle büyük bir organizasyon için gayet normal ) emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Tunaguness Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 10:36   #140
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 29-07-2018
Emeğinize, sabrınıza, yüreğinize sağlık. Kargomu şimdi teslim aldım. Mükemmel profesyonelce paketlenmiş. Emeği geçen arkadaşlara ne kadar teşekkür etsek azdır. İyiki varsınız. İnşallah becerebilir ve her yıl bence bu etkinlikte olurum.

Ruberto Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 11:19   #141
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-02-2017
Kargo takip numaram

Sn. @malina,
Kargoları Çarşamba'ya kadar beklememiz gerektiğini biliyorum ama kendimi tutamadım
Dünden bu yana Yurtiçi Kargo'yu arayıp duruyorum. Telefon numaramla ilişkili bir gönderi henüz yok Tohumlarımın gecikmesi sorun değil ama başlarına bir şey gelmesinden endişe duyuyorum.

Rica etsem kargo takip numaramı gönderebilir misiniz ?
Neval Eden

Düzenleyen malina : 23-02-2019 saat 12:24 Neden: 915789537569
Kenger Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 11:43   #142
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-05-2009
Sabırla beklediğim an geldi. Tohumlarım az önce teslim aldım, şimdi hemen çimlendirme aşamasına geçiyorum.
Herkese sonsuz teşekkürler. Hep devam edelim böyle. Bir sürü yeni bitkilerim olacak sayenizde.

Sayın malina, çok beceriklisiniz, hediyem de çoook güzel, Bunlara zaman ayırdığınız için çok teşekkürler.

Kargo anlaşmalı olunca çok uyguna geldi 6tl, geçen gün daha küçük paket için 25tl ödedim.

istcallst Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 12:09   #143
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Tunaguness Mesajı Göster
Talep ettiğim tohumlar 1 eksikle geldi ( böyle büyük bir organizasyon için gayet normal )
Kimden beklediğiniz hangi tohum yazar mısınız?
Yeterli tohum olmadığı için size mi gönderilemedi yoksa biz bir hata mı yapıp başka zarfa koyduk bilebilelim...

Eski 23-02-2019, 12:26   #144
Yeni Üye

nefereses's Avatar

Giriş Tarihi: 02-09-2014
Kargo takip numaramı alabilirmiyim elime geçmedi kargom

Düzenleyen malina : 23-02-2019 saat 13:40 Neden: Numarayı bulmam için ad ve soyadınızı yazar mısınız?
nefereses Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 12:46   #145
agaclar.net

malina's Avatar

Kargo takip numarası isteyen arkadaşlar,
kendilerine ait kargo numaralarını daha kolay bulabilsinler diye, bu istekte bulundukları kendi mesajlarına ekledim.

Mesajın alt kısmında düzeltme nedeni olarak yazıyor

Lütfen kargo takip numarasını istediğiniz mesajınıza bakınız.

Ya takip numaranızı göreceksiniz
ya da bu cümleyi: Numarayı bulmam için ad ve soyadınızı yazar mısınız?

Bu mesajdan önce istekte bulunup gerekli bilgileri yazmadıysanız, lütfen tekrar mesaj yazınız. Eski sayfalara bakmayayım.

Kendime not:
nefereses
tyuksel
Tora

Eski 23-02-2019, 12:47   #146
Ağaç Dostu

YeşimM's Avatar

Giriş Tarihi: 22-02-2015
Ben de tohumlarıma kavuştum. Yetiştirip paylaşan arkadaşlara ve başta etkinlik yönetimi olmak üzere emeği geçen herkese yürekten teşekkürlerimi sunarım.

Zekoş ve AkisSoftware beğendi.
YeşimM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 13:14   #147
Ağaç Dostu.

Zekoş's Avatar

Giriş Tarihi: 03-05-2009
Galeri: 4
Sevgili Malina ,
Dün yurtici kargo dağıtım icin bizinm ilceye geldi.Tohumlar gelmistir diye düsünüyordum ama gelmemis.Takip numarasını bende rica edebilirmiyim? Haftada 2 kez geliyorlar ve kacırmak istemem.
Cok özür dileyerek ekleme yapayım Sevgili Malina..aslına bakarsaniz iyice okumustum da dalgınlık iste
Zekafet Akpınar

sernur ve AkisSoftware beğendi.

Düzenleyen malina : 23-02-2019 saat 16:11 Neden: 915789537564 :)
Zekoş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 13:27   #148
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-02-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Kenger Mesajı Göster
Sn. @malina,
...
Rica etsem kargo takip numaramı gönderebilir misiniz ?
Neval Eden
Sn. malina,
Çok teşekkürler. Kargom şubeye gelmiş, takip numarasından gördüm

Şimdi sabırsızlıkla Pazartesi sabahını bekleyeceğim. Biliyorum, gecikmesi sorun değil dedim ama bunca "tohumlarımı aldım" mesajından sonra heyecanım doruğa çıktı

Kenger Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-02-2019, 13:38   #149
agaclar.net

malina's Avatar

İlk mesajda yazdıklarım çoğunlukla yapıldığı gibi yine okunmamış
Daha uzun cümlelerle anlatmayı deneyeceğim.

Alıntı:

Kargo takip numaranızı isterken, adres verirken kullandığınız ad ve soyadı yazmalısınız.
Yoksa her birinizin hangi adı kullandığını ayrıca benim arayıp bulmam gerekir

202 tane forum kullanıcı adının gerçek adını bulmak, sonra 202 tane kargo takip numarası listesinden sizin adınızı bulmak = Sizin sadece ad soyadınızı yazmanız.
İkisinin eşit olup olmadığının takdirini sizlere bırakıyorum

İstediğiniz numarayı bu istekte bulunduğunuz kendi mesajınıza ekleyeceğim.
Mesajın alt kısmında düzeltme nedeni olarak yazıyor
....

Zekoş, sernur, pares ve 2 kişi beğendi.
Eski 23-02-2019, 13:48   #150
Ağaçsever

mertan's Avatar

Giriş Tarihi: 21-02-2018
Bugün 12 gibi kargomu heyecanla teslim aldım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Çimlendirmek için sabırsızlıkla bekliyorum.

sernur beğendi.
mertan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 13:49.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024