agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   2016-2017 Tohum Paylaşım Etkinliği (http://www.agaclar.net/forum/2016-2017-tohum-paylasim-etkinligi/)
-   -   Kargosu Lojistik Merkeze gelenler (2017) (http://www.agaclar.net/forum/2016-2017-tohum-paylasim-etkinligi/40521.htm)

malina 07-02-2017 13:14

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi pin-up (Mesaj 1494312)
Benim paketim bulunamadı mı? Hala listede adım yok da...

Ne yazık ki hepimiz elbirliğiyle olabilecek her yere baktık ama yok...

2 yıldır ayrı arkadaşa geliyor kargolar, bir tek sizin başınıza bu durum geldi. Üzgünüm.

Bu arada dün tüm zarfları kapattıktan sonra, yere köşeye düşmüş, minik tohum poşeti bulduk.
Bilin bakalım kimindi :)
Sizin...

Sizde bir talihsizlik var...

Kimden geldiği ve kime gideceği belli olmayan (çünkü isimler yoktu) gönderenin elinde fazla olan tohumları gönderdiği, bir ihtimal rastgele dağıtmamızı istediği tohumların tümünü de sizin zarfa ekledik.

Durum böyle yani...

Zafer İnandıklı 07-02-2017 13:40

155 adet zarf yurtiçi kargoya teslim edildi.

malbman 07-02-2017 13:41

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

rainac 07-02-2017 14:07

Ellerinize Sağlık

Emeği geçen herkese teşekkürler arkadaşlar.

Özge 07-02-2017 14:48

Gerçekten de şanssızlık olmuş...
Benden tohum talep edenlerin beklentileri karşılanamadığı için üzüldüm açıkçası. Umarım alacakları diğer tohumlar bereketli olur.
Kendim için de şanssızlık kotamı burada doldurmuş olmayı diliyorum :)

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 1494470)

2 yıldır ayrı arkadaşa geliyor kargolar, bir tek sizin başınıza bu durum geldi. Üzgünüm.

Bu arada dün tüm zarfları kapattıktan sonra, yere köşeye düşmüş, minik tohum poşeti bulduk.
Sizin...

Kimden geldiği ve kime gideceği belli olmayan (çünkü isimler yoktu) gönderenin elinde fazla olan tohumları gönderdiği, bir ihtimal rastgele dağıtmamızı istediği tohumların tümünü de sizin zarfa ekledik.

Durum böyle yani...

aslama1994 07-02-2017 14:48

Benim Adıma kargo verilmiş. V..... Ö..... gönderici acaba ağaçlar .net mi ?

Taşlıbahçe 07-02-2017 14:58

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi aslama1994 (Mesaj 1494485)
Benim Adıma kargo verilmiş. V..... Ö..... gönderici acaba ağaçlar .net mi ?

Evet, agaclar net.

hcorak 07-02-2017 15:06

Emeği geçen tüm arkadaşlara yürekten teşekkürler. Hadi bakalım tüm üyelere kolay gelsin. Allah,ım hepimize emeğimizin karşılığını almayı nasip etsin. Bol ürünlü bir yıl olsun inşallah.

cagataykara. 07-02-2017 15:35

Merhabalar kargoyu sorgulayabilme şansımız var mıdır?

sweetnurse83 07-02-2017 17:44

Merhaba arkadaşlar kargoları kim gönderiyor benim adıma gönderim var mı acaba eğer henüz yapılmamışsa gelirken de sorun yaşamamak adına tc den bir adres vermeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

Güler 07-02-2017 18:13

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi cagataykara. (Mesaj 1494497)
Merhabalar kargoyu sorgulayabilme şansımız var mıdır?

Sanırım takip numarasını istemektesiniz.
Ben iki adet Aras Kargo'dan gönderdiğim için takip numaralarını hemen aldım ama Zafer Bey 155 tanesini bu gün Yurt İçi Kargo'ya teslim etti, tabiidir ki takip numaralarını hemen alamaz. Yarın veya bir sonraki gün eline geçer.
Zaten bütün numaraları buraya dökmek de ne kadar doğru olacaktır. Bence kargosu eline geçmeyen arkadaşlar yazarlarsa onların takip numaraları belirtilir.

Güler 07-02-2017 18:19

Sevgili sweetnurse83, kargonuz yola çıktı, Yurtiçi kargo ile istediyseniz Zafer Bey, PTT ile istediyseniz malina göndermiştir.

Sanırım ptt ile gönderilmesini isteyen arkadaşlarımız da azdı, malina bunların takip numarasını almıştır.
Sizin kargonuz Yurtiçi ile gelecekse bir iki gün bekleyin size takip numarasını yazarız ki takip edin aksi takdirde Kıbrıs'tan geri dönerse yüklüce bir kargo iade parası öderiz.

cagataykara. 07-02-2017 18:20

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1494518)
Sanırım takip numarasını istemektesiniz.
Ben iki adet Aras Kargo'dan gönderdiğim için takip numaralarını hemen aldım ama Zafer Bey 155 tanesini bu gün Yurt İçi Kargo'ya teslim etti, tabiidir ki takip numaralarını hemen alamaz. Yarın veya bir sonraki gün eline geçer.
Zaten bütün numaraları buraya dökmek de ne kadar doğru olacaktır. Bence kargosu eline geçmeyen arkadaşlar yazarlarsa onların takip numaraları belirtilir.

İlginiz için teşekkürler haklısınız o kadar numarayı yazmak zor.

sweetnurse83 07-02-2017 18:34

İlginiz için çok teşekkür ederim bende aslında bugünden beridir çabam buydu eğer benim taleplerim bana gönderilecekse size şu an istanbul da olan bir arkadaşımın adresini verecektim ama artık geç kaldım umarım bir sorun yaşamadan tohumlarıma ulaşabilirim hepinize emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederim kargo takip numarasını da aldığımda daha iyi takipçisi olabilirim

Antiocos 07-02-2017 20:49

Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Umarım herkes emeğinin karşılığını fazlasıyla alır. Bol mahsullü bir yıl olması dileğiyle.

Zekoş 07-02-2017 20:50

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sweetnurse83 (Mesaj 1494522)
İlginiz için çok teşekkür ederim bende aslında bugünden beridir çabam buydu eğer benim taleplerim bana gönderilecekse size şu an istanbul da olan bir arkadaşımın adresini verecektim ama artık geç kaldım umarım bir sorun yaşamadan tohumlarıma ulaşabilirim hepinize emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederim kargo takip numarasını da aldığımda daha iyi takipçisi olabilirim

Senin adına cok sevindim Sevgili Sweetnurse..cok şükür ugrasların boşa cıkmayacak;)

sweetnurse83 07-02-2017 20:58

Evet canım bende sevindim umarım kazasız belasız tohumlarımı elime alabilirim

mgunsili 07-02-2017 21:02

emeği geçen herkese çok teşekkür ederim... bielikte ileriki yıllarda başarılı tohum paylaşım etkinliği yapma dileğiyle

sweetnurse83 08-02-2017 07:53

Çok teşekkür ederim güler hanım sabırsızlıkla bekliyor olacağım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lonicera 08-02-2017 11:25

1 Eklenti(ler)
Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 1494470)

Sizin...

Durum böyle yani...

Nasıl oldu bilemiyorum ama Sn pin-up 'tan talep ettiğim tohum bana gelmiş.:)))Yani kaybolan kargo yok sanırım.

malina 08-02-2017 11:29

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Lonicera (Mesaj 1494602)
Nasıl oldu bilemiyorum ama Sn pin-up 'tan talep ettiğim tohum bana gelmiş.:)))Yani kaybolan kargo yoksanırım.

Tek umudumuz bu seçenekti :)
Yani gelen kargonun adını yazmadan barkod okuma aşamasına geçmemiz.

Burada suç tamamen bende :) Kimden kargo geldiğini takip etmek, tek başıma yaptığım tek işti... Ehh, yaşlılık :)

Nasıl olsa, pin-up'tan kargo gelen biri yazar diye umuyorduk. Çok teşekkürler Lonicera...

Özge 08-02-2017 13:07

Evet, başka üyelerden de aynı haberi aldım. Allah sevdiği kuluna eşeği önce kaybettirir sonra buldururmuş :)

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 13:16.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024