agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Önceki Tohum Paylaşım Etkinlikleri (Tamamlananlar) > 2016-2017 Tohum Paylaşım Etkinliği
(https)

Beğeni Düzeni1434Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 17-02-2017, 11:17   #181
Ağaç Dostu.

Zekoş's Avatar

Giriş Tarihi: 03-05-2009
Galeri: 4
Siz kim oluyorsunuz cok merak ettim Sayın Aslama? Herkes bence o hakka sahiptir.Sizin saygısızlıgından dolayi özur dileyerek tohum gönderemeyecegimi belirtmistim..yine de sözümde durmadım diye karakterime laf ettiniz..Sayın Dongyula , facede atıldıgınız grupların sahiplerine laf ettiniz...ama kendinize laf söylettirmiyorsunuz dokunulmazlıgınız mı var yoksa ögretmen degil de milletvekili misiniz? Cok özür dilerim arkadaslar simdiye kadar sustum ama bir yere kadar...Herkes birbirine saygı göstermek zorunda bu insanlık gereği..sevmediysen karakterini begenmediysen uzak durursun muhatab olmazsın...bu kadar basit...

Atilgan, Muda, A_NOMAD ve 3 kişi beğendi.
Zekoş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2017, 11:31   #182
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Bazen kendimi haklı gördüğüm konularda bile şapkayı önüme koyar da şöyle düşünürüm;

O bana haksızsın diyor, bu da beni haksız görüyor, şu da öyle.... acaba hakikaten ben mi haksızım?... der insan.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2017, 11:43   #183
Moderatör

Güler's Avatar

Arkadaşlar bence bu konu fazla uzadı, dilimiz döndüğünce konuya açıklık getirmeye çalıştık, anlayan anladı, anlamak istemeyenler de.

Ben artık bu konu hakkında mesaj yazmak istemiyorum.

Eski 17-02-2017, 11:46   #184
/

Giriş Tarihi: 23-09-2016
Son olarak. bir ye yazdığım özel mesaja karışabilir. Foruma yazdığım konularda karışacaklar bellidir. Malina. MeyveliTepe. Güler hanım. bitti

aslama1994 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2017, 11:47   #185
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-04-2012
Arkadaşlar bu tartışmadan bir sonuç çıkacagı yok gibi,daha fazla gönüller kırılmadan helalleşip bitirmek en dogrusu, nacizane tavsiyem.

salih66 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2017, 14:20   #186
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 26-10-2016
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Bu kural en baştan beri var mıydı? öyleyse kaçırarak büyük hata yapmışım yoksa gönderirdim mutlaka Sayın Meyvelitepe talepleri yayınlandığında kullanıcı adımı gördüğümde herşey yolunda sanmıştım... işiniz yoğun karşılıksız yoruluyorsunuz Allah razı olsun ama keşke taleplerinin gönderilmeyeceğinden önceden haberim olsaydı. Büyük bir heyecanla nerdeyse hergün girip siteye bakıyordum benim için hayal kırıklığı oldu. Kısmet değilmiş ne yapalım...Herkese emekleri için teşekkürler...

Zekoş, Atilgan, Muda ve 1 kişi beğendi.
balance Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2017, 15:30   #187
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi balance Mesajı Göster
Bu kural en baştan beri var mıydı? öyleyse kaçırarak büyük hata yapmışım yoksa gönderirdim mutlaka Sayın Meyvelitepe talepleri yayınlandığında kullanıcı adımı gördüğümde herşey yolunda sanmıştım... işiniz yoğun karşılıksız yoruluyorsunuz Allah razı olsun ama keşke taleplerinin gönderilmeyeceğinden önceden haberim olsaydı. Büyük bir heyecanla nerdeyse hergün girip siteye bakıyordum benim için hayal kırıklığı oldu. Kısmet değilmiş ne yapalım...Herkese emekleri için teşekkürler...
Bu kural en baştan beri var mıydı?
Soru böyle sorulunca, "En baştan beri yoktu, size göndermemek için sonradan ekledik" seçeneği de ortaya çıkmış oluyor. Ne yapayım bu seçeneği mi söyleyeyim?

Meyvelitepe talepleri yayınlandığında kullanıcı adımı gördüğümde herşey yolunda sanmıştım...
Meyvelitepe listeyi yayınladığında henüz tohumlar bize ulaşmamış, adresler, zarflar hazırlanmamış oluyor. O zamana kadar foruma tek bir mesaj yazabilirsiniz diye düşünüp adınızı listeye eklemiş. Yani Meyvelitepe de her şey yolunda sanmış. Tek satır laf etme gereğini duymayacağınızı hesap edememiş.

Keşke taleplerinin gönderilmeyeceğinden önceden haberim olsaydı
Keşke bizim de tohum paylaşım etkinliği kurallarını okumayacağınızdan ve hiç mesaj yazmayacağınızdan haberimiz olsaydı. Ne yazık ki haberdar olunduğunda iki taraf için de geç kalınmış oluyor.

Biz de en az sizin kadar üzgünüz, belki biraz daha çok...

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2017, 15:39   #188
Ağaç Dostu

olmez's Avatar

Giriş Tarihi: 09-08-2006
Mesajların altında "Beğenmedim" butonu da olmasını talep ediyorum.

olmez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2017, 22:36   #189
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 05-04-2016
Yapay Zeka (Artificial Intelligence veya kısaca AI) kavramını muhtemelen birçoğumuz biliyor.
Anımsayamayanlar için, Wikipedia'dan kısa bir tanım kopyalıyorum:

"Yapay zekâ, bir bilgisayarın veya bilgisayar kontrolündeki bir robotun çeşitli faaliyetleri zeki canlılara benzer şekilde yerine getirme kabiliyetidir."

Bu robot yazılımlar dışarıdan yardım almadan öğreniyor, kendi kendilerini geliştiriyor.
Davalara bakan avukat robotlar; sosyal medyada insanlarla mesajlaşan yazılımlar
(hatta bir tanesi geçtiğimiz senelerde ırkçı söylemlerinden dolayı, yapımcıları tarafından devre dışı bırakılmıştı);
petrol, altın, hisse senetleri vb. ticareti yapan (ve kazandıran) robotlar vesaire vesaire...
Bunları söylüyorum ki, işin ne kadar ileri boyutlu olduğu anlaşılabilsin.
Hatta ve hatta, artık kendi robot yazılımlarını yazabilen robot yazılımlar bile var.

Konuyu uzatmadan, ünlü fizikçi Stephen Hawking'in şu mealdeki sözlerine de yer vermek uygun olacaktır;
"Yapay zeka alanındaki sürekli gelişmeler, insanlığın başına gelen en iyi veya en kötü şey olabilir."

Sözü şuraya bağlayacağım:
Bu konu altındaki son bilmem kaç mesajı okudum. Başıma resmen ağrılar girdi (şaka değil, cidden).
Önce işin içinden çıkamadım. İlle de bir cevap yazmam gerekmiyordu gerçi ama yine de ne diyeceğimi bilemedim.
Sanki "google translate" kullanılarak Türkçe'ye çevrilmiş tuhaf cümleler, garip tatsızlıklar...

Acaba dedim, üyelerden bazıları insan değil de, yapay zeka mı?

MaynaVira Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-02-2017, 08:16   #190
Moderatör

Güler's Avatar

Sayın MaynaVira, mesajınızda o kadar zarif ve tam onikiden vurmayı gördüm.

Eski 18-02-2017, 15:12   #191
Ağaç Dostu

mister73's Avatar

Giriş Tarihi: 09-11-2016
İki gündür burada maalesef çok tatsız şeyler yaşanmış, ben ancak farkına vardım ve inanın çok üzüldüm. Kendi adıma bu yaşananları iki kelimeyle özetlemem gerekseydi sadece "üslup hatası" derdim. Zira forumda yeni olmama rağmen burada öyle güzelliklere şahit oldum ki, üstelik bu başlıkta bile, bu konunun bu noktalara gelmiş olması karşısında resmen hayretler içindeyim. Üslup hatasına dönecek olursam, tohumlarına kavuşamayan arkadaş, sadece sebebini öğrenmek amacıyla sorusunu sormuş olsaydı ve aldığı cevap karşısında hatanın aslında kendinden kaynaklandığını kabullenip alttan alsaydı eminim bir çok arkadaş, ben de dahil, yardımcı olmaya çalışır ve istemiş olduğu tohumların en azından bir kısmını kendisine ulaştırmaya çalışırdık. Nitekim buna benzer olaylar yaşandı, yaşanıyor. Ayrıca forum kuralları olmasaydı, daha da önemlisi bu kurallara uyulmasaydı tahminimce bu ve buna benzer etkinlikler zaten bu günlere ulaşamamış olurdu. Son olarak eleştirilere muhatap olan ve etkinlikte gönüllü olarak görev yapan saygıdeğer üyelerimizin bu gayretlerini desteklediğimi, çok zor bir işi başardıklarını ve bunun devam etmesini dilediğimi belirtmek isterim.

mister73 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-02-2017, 15:26   #192
Ağaç Dostu

mister73's Avatar

Alıntı:
Sn. balance, etkinlikte talep ettiğiniz tohumlara şöyle bir göz attım ve bana ulaşan tohumlarla az da olsa benzerlikler gördüm. Bu linkte yer alan tohumlardan istedikleriniz olursa sizinle paylaşmak isterim. Haber vermeniz yeter

Eski 18-02-2017, 18:24   #193
Ağaçsever

Ağaçlar.net sayesinde inanılmaz güzel ve çok çok değerli tohumlara sahip oldum. Grup yöneticilerimize özverili çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Bana sebze ve çiçek tohumu gönderen sevgili arkadaşlarım harikasınız. Emeklerinize, yüreğinize sağlık. O kadar güzel ve farklı tohumlar var ki ! Mutluluğumu tarif etmem imkansız. Dileğim büyük kısmını çoğaltarak yeniden grupta paylaşmak. Teşekkür ediyorum : bahçedenn, Meyvelitepe,Mincel, Gülperi, İntibah, Atılgan, mgunsili, Dutlubahçe, Vizeli39, İbrahimes, Sernur, hcorak, kaknüs, Oz26, firdevs-i, telato, eurosat55, Yasinkısa, dongyul, Deniz59, Pares, heyyamola, Taşlıbahçe, pin-up, Milla, TCM, olmez, Kırmaci, nefereses, Muda, Müzevher çalısı, rainac, İsmail Kuzuzucu, hberbul, Jakin, birnefestoprak

Yerel bahçem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-02-2017, 08:45   #194
Yeni Üye

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mister73 Mesajı Göster
İki gündür burada maalesef çok tatsız şeyler yaşanmış, ben ancak farkına vardım ve inanın çok üzüldüm. Kendi adıma bu yaşananları iki kelimeyle özetlemem gerekseydi sadece "üslup hatası" derdim. Zira forumda yeni olmama rağmen burada öyle güzelliklere şahit oldum ki, üstelik bu başlıkta bile, bu konunun bu noktalara gelmiş olması karşısında resmen hayretler içindeyim. Üslup hatasına dönecek olursam, tohumlarına kavuşamayan arkadaş, sadece sebebini öğrenmek amacıyla sorusunu sormuş olsaydı ve aldığı cevap karşısında hatanın aslında kendinden kaynaklandığını kabullenip alttan alsaydı eminim bir çok arkadaş, ben de dahil, yardımcı olmaya çalışır ve istemiş olduğu tohumların en azından bir kısmını kendisine ulaştırmaya çalışırdık. Nitekim buna benzer olaylar yaşandı, yaşanıyor. Ayrıca forum kuralları olmasaydı, daha da önemlisi bu kurallara uyulmasaydı tahminimce bu ve buna benzer etkinlikler zaten bu günlere ulaşamamış olurdu. Son olarak eleştirilere muhatap olan ve etkinlikte gönüllü olarak görev yapan saygıdeğer üyelerimizin bu gayretlerini desteklediğimi, çok zor bir işi başardıklarını ve bunun devam etmesini dilediğimi belirtmek isterim.
Sayın @Mister73 bu sayfa içerisinde başka bir konuda daha tartışma oldu sanırım onunla karıştırdınız. Diğer cevap veren arkadaşlarda o olayın etkisiyle sanırım bana sert cevap verdiler... Önceki yazdığım 2 mesajı dikkatle bir kez daha okursanız olayı anlamaya çalıştığımı göreceksiniz. Ben sizin söylediğiniz gibi olayın sebebini öğrenmeye çalıştım.

Etkinliğin kurallarını etkinlik başlarken okudum forum istatistiklerinden belki Yöneticiler okuma tarihimi görebilir...ama bu kuralı okumadım bu kuralın önceden beri var olup olmadığını sormam ondan kaynaklanıyor. Sayın Malina'nın yazdığı gibi bunda bir art niyette aramadım sadece kuralları okuduktan sonra bana özel değil tüm üyeleri ilgilendiren genel bir değişiklik olup olmadığını sormak için yazdım ve bu kural önceden varsa okumayarak gözden kaçırarak büyük bir hata yaptığımı söyledim.

Yaşadığım olayı anlattım sadece, kimseyi suçlamadım... Keşke bundan daha önce haberim olsaydı dedim. 0 mesajı olup talepte bulunan üyelere talepler kapanmadan toplu bir özel mesajla bu durum bildirilebilir belki ama bu kadar işin arasında bunu yapmakta arkadaşlar için zor kabul ediyorum. Biraz da üye dikkat etsin diyeceksiniz haklı olarak.
Belki bu görev seneye bana verilirse yapabilirim

Diğer mesajınızdaki inceliğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Aslında elimde benim de rahmetli babamdan kalan tohumlar var ama sizlerin paylaştığı gibi ismini ve ayrıntısını bilmiyorum fotoğrafları da yok. Bu sene geçen sene yaptığım gibi onları ekip fotoğraflarını çekerek seneye yapılacak etkinlikte paylaşmak istiyorum. Üzüldüğüm en önemli tohum yerli mısır tohumları oldu çünkü bir süredir evde mısır kullanmıyoruz GDO meselesinden dolayı tavuklarımıza ve ineğimize de hazır yem vermiyoruz Mısır'dan dolayı... bu sene kendim yerli tohum üretip ileride çoğaltarak bu ihtiyacı biraz olsun karşılamak istiyordum. Bu sebeple daha önce yerli mısır talep ettiğim Sayın Kaknus ve Sayın ayhank' ya dün özel mesaj atarak rica ettim.

Durum bundan ibaret yani üste çıkma gibi bir durumum yok. Duygularımızı yazıyla ancak bu kadar ifade edebiliyoruz... Sanırım daha fazla emotion kullanmamız gerekiyor. Etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Dediğim gibi bu sene kısmet değilmiş. Allah'a emanet olun.

Eski 19-02-2017, 10:20   #195
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Alıntı:
....
Belki bu görev seneye bana verilirse yapabilirim
....
Bu kuralın gerekliliği geçen seneki etkinlik sonunda önerilerek tartışılmış ve kabul görmüştü. Bu yılın etkinliğine ait prensipler yayınlandığında da (Eylül ayı) "Önemli" ibaresiyle ve kırmızı renk yazı ile (yeni değişiklikleri dikkat çekmesi için öyle yapıyoruz) yerini almıştı. Gözünüzden kaçmış herhalde. Yoksa kendinizi tanıtacak tek bir mesaj olsun yazardınız herhalde.

İlginç olan, böyle tek siz değilsiniz. Talepte bulunan ve hatta adres de gönderen başka sıfır mesajlı üyer de vardı. Çoğu 2 ayı geçkin zamandır hala foruma uğramadı

Yukarıda alıntıladığım sözünüzü unutmayın ve forumda kalın

MeyveliTepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-02-2017, 11:02   #196
Ağaç Dostu

mister73's Avatar

Sn. balance, tam tersine sizin tepkiniz gayet makul ve medenice olduğu için teklifimi size yaptım ve özellikle farklı bir mesajla yaptım ki diğer olumsuz örnekle karışmasın diye. İlk mesajımın muhatabı kesinlikle siz değilsiniz. Teklifim içimden gelerek yaptığım samimi bir tekliftir ve halen geçerlidir.

Eski 19-02-2017, 13:23   #197
Yeni Üye

Teşekkür ederim samimi teklifiniz için sayın Mister 73 ama tohumlarınız ancak size yeter sizde başka arkadaşlardan temin ettiniz sonuçta. Ayrıca yanlış anlamışım sizi kusura bakmayın. Sayın Meyvelitepe sözüm söz inşallah

Eski 19-02-2017, 13:40   #198
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Teşekkür ederim samimi teklifiniz için sayın Mister 73 ama tohumlarınız ancak size yeter sizde başka arkadaşlardan temin ettiniz sonuçta. Ayrıca yanlış anlamışım sizi kusura bakmayın. Sayın Meyvelitepe sözüm söz inşallah
İçerdikleri istediklerinize uyar mı bilmem ama geri dönen zarflardan birini size göndermek aklımdan geçiyor

Eski 19-02-2017, 18:42   #199
Ağaç Dostu

okursan's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
İçerdikleri istediklerinize uyar mı bilmem ama geri dönen zarflardan birini size göndermek aklımdan geçiyor
Etkinliği kaçıran üyelere de ek fırsat doğar mı acaba Yüzümüzü kızartalım bir bakalım

ketenhelva beğendi.
okursan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-02-2017, 20:28   #200
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-07-2008
Galeri: 80
Bu sayfada cidden harika, güzel paylaşımlar varmış.
Selamlar hepinize.

Cumhur Tonba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-02-2017, 20:52   #201
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 05-04-2016
yaklaşık son 10 gündür mesajları takip edemiyordum,şimdi okuyunca gerçekten üzüldüm.burada bir sürü güzel insan saatlerini emeğini harcayarak böyle güzel bir etkinlik oluşturmuş,ve bunu birkaç seneden beri hep daha iyiye doğru giderek profesyonelleşerek gerçekleştiriyor.onlarca kişiye yüzlerce binlerce tohum ulaştırılıyor.ortada bu kadar emek varken bunların görmezden gelinmesi,bencilce bana niye tohum gelmedi gibi çemkirmeler gerçekten zoruma gidiyor.forumdaki 1-2 kişi insanların morallerini bozarak emeğe saygısızlık ederek resmen yapılan işleri sabote ediyor.
balance adlı arkadaş gibi yapıcı davransalar zaten herkes gene elinden geleni yapar.galiba bu biraz da kişinin karakteriyle insanlığıyla alakalı.

huseyink005 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-02-2017, 20:54   #202
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 31-07-2015
Selamlar,

Tohumları aldım, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Saygılar,

Deniz59

Deniz59 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-02-2017, 05:45   #203
Ağaç Dostu

bayramyildiran's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
sayın Meyveli Tepe geri dönen zarflar arasında bana gelmesi gereken bizarfta varmıdır? kendimi geç tanıttım buyüzden etkinlikten yararlana madımmı? yoksa kargo gerimi döndü. evim biraz sapada kaldığı için pek gelmiyorlar. merak ettim. lojistik merkezinfde bir mesaj attım yanlış hatırlamıyorsam. yurtiçi kargo listesinde adımın olmadığını biliyorum. şimdiden teşekkürler.

bayramyildiran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-02-2017, 09:39   #204
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bayramyildiran Mesajı Göster
sayın Meyveli Tepe geri dönen zarflar arasında bana gelmesi gereken bizarfta varmıdır? kendimi geç tanıttım buyüzden etkinlikten yararlana madımmı? yoksa kargo gerimi döndü. evim biraz sapada kaldığı için pek gelmiyorlar. merak ettim. lojistik merkezinfde bir mesaj attım yanlış hatırlamıyorsam. yurtiçi kargo listesinde adımın olmadığını biliyorum. şimdiden teşekkürler.
Sizin adresiniz yok ya da zamanında göndermediniz. Adresini göndermeyen talep sahiplerinin talepleri için etiket hazırlanamıyor. Sonradan göndermiş olsanız bile taleplerinize etiket olmayınca faydası yok.

Eski 20-02-2017, 09:39   #205
Moderatör

Güler's Avatar

Sayın bayramyildiran, ben iki adet zarfı Aras kargo ile gönderdim, dört tanesini de malina ptt ile gönderdi, diğerlerinin hepsi Yurtiçi kargo ile Zafer İnandıklı arkadaşımız tarafından postalandı.

Yurtiçi kargo listsinde adımın olmadığını biliyorum demişsiniz, ne benim ne de malina'nın postaladıklarında adınız var, üzgünüm.

Eski 20-02-2017, 09:53   #206
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bayramyildiran Mesajı Göster
Siz hiç adres göndermemişsiniz. LojistikMerkezi'nin gelen mesajları içinde yok. Sadece 8 Şubatta zarf soran bir mesajınız var.

10 Ocak'da adresi olmayanlar için son uyarı mesajında da isminiz var.

Eski 20-02-2017, 13:02   #207
ozo
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 04-10-2016
Tohumlardan almak için geç mi kaldım
Bir sonraki paylaşım ne zaman olur, onu kaçırmayayım bari

ozo Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-02-2017, 14:02   #208
Ağaç Dostu

A_NOMAD's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ozo Mesajı Göster
Tohumlardan almak için geç mi kaldım
Bir sonraki paylaşım ne zaman olur, onu kaçırmayayım bari
http://www.agaclar.net/forum/tohum-p...ligi/35301.htm

http://www.agaclar.net/forum/tohum-p...ligi/40521.htm

http://www.agaclar.net/forum/tohum-p...ligi/40576.htm

http://www.agaclar.net/forum/tohum-p...ligi/40626.htm

Süreci sırasıyla özetleyecek bir liste halinde eklediğim linklere yani aslında kısaca Tohum Paylaşım Etkinliği başlığına göz atarsanız bu seneki etkinliğin çoktan bittiğini ve istatistiklerin dökümüne başlandığını görebilirsiniz. Bir sonraki etkinlik ise önümüzdeki seneye...

TCM beğendi.
A_NOMAD Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-02-2017, 14:55   #209
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi A_NOMAD Mesajı Göster
... bu seneki etkinliğin çoktan bittiğini ve istatistiklerin dökümüne başlandığını görebilirsiniz. Bir sonraki etkinlik ise önümüzdeki seneye...
'Önümüzdeki sene' deyince ürkütücü olmuyor mu Şunun şurasında 7,5 ay kalmadı mı yeni etkinliğin başlamasına ?

bahcedenn, oz26, Muda ve 4 kişi beğendi.
TCM Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-02-2017, 15:07   #210
Ağaç Dostu

A_NOMAD's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi TCM Mesajı Göster
'Önümüzdeki sene' deyince ürkütücü olmuyor mu...
2017-2018 dönemi olacağını düşünürsek 'seneye' demekte bir sakınca yok, yemin etsem başım ağrımaz yani ama sizin güzel hatırınız için haydi öyle olsun

Yeni etkinliğin duyurulmasına ve paylaşılacak tohumların tanıtım kataloglarının açılmasına yaklaşık 7-8 ay var diyebiliriz...

oz26, telato ve okursan beğendi.
A_NOMAD Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 09:28.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024