agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Önceki Tohum Paylaşım Etkinlikleri (Tamamlananlar) > 2014-2015 Tohum Paylaşım Etkinliği
(https)

Beğeni Düzeni527Beğeniler

Sadece okunabilir konu

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-12-2014, 13:12   #211
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-03-2010
Bugün öğle saatlerinde benim kargom da geldi. Emek verip ürettikleri değerli tohumlarını yücegönüllülükle paylaşan değerli doğa dostlarına, ve bu kıymetli tohumların biz talepedenlere ulaşmasında fedakarca büyük emek veren Lojistik Merkezi'ne çok teşekkür ederim. Umarım gelecek etkinlikte hem paylaşan hem talebeden bir katılımcı olmak kısmet olur..

A_NOMAD beğendi.
yarenimex Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 12-12-2014, 19:29   #212
Ağaç Dostu

A_NOMAD's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yarenimex Mesajı Göster
Bugün öğle saatlerinde benim kargom da geldi...
Özellikle sizin kargonuzun sonunda elinize ulaşmış olması (ben de her gün kontrol ediyordum) bana derin bir 'oh' çektirdi zira en uzun süre yollarda oyaladıkları oydu, mesajınızı görünce çok sevindim

Güle güle büyütün...

A_NOMAD Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 12-12-2014, 20:36   #213
Ağaç Dostu

habiş's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2013
tohumlarım geçen hafta elime ulaşmıştı ama internet olmadığından yazamamıştım emeği geçen herkese çok teşekkür ederim tohumlarını paylaşan arkadaşlara da sonsuz teşekkürler gerçekten mutluluk gibi tohumlarda paylaştıkça çoğalacak umarım seneye bende tohumlarımı paylaşabilirim elleriniz dert görmesin sağolun varolun...

A_NOMAD beğendi.
habiş Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 13-12-2014, 11:25   #214
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-03-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi A_NOMAD Mesajı Göster
Özellikle sizin kargonuzun sonunda elinize ulaşmış olması (ben de her gün kontrol ediyordum) bana derin bir 'oh' çektirdi zira en uzun süre yollarda oyaladıkları oydu, mesajınızı görünce çok sevindim

Güle güle büyütün...
Sevgili A.Nomad özelden kargo takip numarasını bildirmenizi takiben ben de her gün takipteydim. Kargonun ilçe postanesine geldiğini görünce rahatladım. Bu kadar gecikmesinin nedeni PTT Kargonun köylere haftada bir gün ( cuma günleri) servis yapması.. Uzadı ama sonunda ulaştı. Sizler de çok emek verdiniz, hepinize teker teker teşekkür ediyorum..İyi dilekleriniz için de size ayrıca teşekkür ederim. Selamlar..

A_NOMAD beğendi.
yarenimex Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 14-12-2014, 08:53   #215
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 16-10-2014
kargomu teslim aldım inşallah bu tohumları çoğaltıp benim gibi yeni arkadaşlara dağıtırım emeği geçenlere teşekkürler

gülşah ünlü Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 14-12-2014, 14:12   #216
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 09-11-2013
Kargomu teslim aldım. Yogunluktan dolayı siteye girip teşekkür edemedim. Kusura bakmayın. Organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

SKAYHAN Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 16-12-2014, 10:54   #217
uss
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 20-12-2013
Kargo elimize geçti, Biraz geç dönebildik ama tüm paylaşımcılara teşekkür ederiz.

uss Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 18-12-2014, 09:18   #218
Ağaç Dostu

birnefestoprak's Avatar

Giriş Tarihi: 14-07-2012
Kargosu, teslim alinmadigi icin geri gonderilen uyelerin son listesi nedir?

birnefestoprak Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 18-12-2014, 09:55   #219
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-12-2006
Benim de tohumlarım ulaştı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

ankstel beğendi.
drhegeli Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 18-12-2014, 16:20   #220
Ağaç Dostu.

vetman996's Avatar

Giriş Tarihi: 21-08-2008
Değerli Dostlar Merhaba.

Foruma şehir dışı görevim ve özel işlerim nedeniyle bir süredir giremedim. Etkinlikten istediğim tohumları fazlasıyla aldım. 3 tl yurtiçi kargo ücreti ödemiş eşim.

Tohum gönderen tüm dostlara özel olarak mesajla teşekkür etme düşüncesindeydim ama yoğunluk nedeniyle bunu yapamadım.

Tohum gönderme etkinliğinde emeği geçen Sn Malina Hanım , Sn Güler Hanım, Sn. A NOMAD, Sn. Kelebek Çalısı, Sn. Zafer İnandıklı Bey ve lojistik merkezine ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Taleplerimi karşılayan tüm dostlarım; Sn.MeyveliTepe, Sn.birnefestoprak, Sn.heyamola, Sn.bahcedenn, Sn.İsmail Kuzucu, Sn.TCM, Sn.SDurul, Sn.hanımeli, Sn.akçabardak, Sn.Taşlıbahçe, Sn.Andora, Sn.Atilgan, Sn.dagsa reklam, Sn.esgül73, Sn.hafez, Sn.metesoylemez, Sn.oma1453, Sn.oz26, Sn.pares, Sn.rana58, Sn.Seabert74, Sn.Selçuk Boz, Sn.sernur, Sn.sevoş, Sn.Tilki Mete Sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Beni çok sevindirdiniz, Allah da sizi sevindirsin istiyorum..

Tohumları emanet olarak görüyor ve gözüm gibi bakıyorum. Zamanı gelince toprak ile buluşacaklar. Kelebek etkisi ile bir dahaki tohum paylaşım etkinliğinde yeni sahiplerine ulaşacakları günü sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Her şey için tekrar tekrar teşekkürler... Selamlar... Saygılar...

vetman996 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-12-2014, 17:42   #221
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi birnefestoprak Mesajı Göster
Kargosu, teslim alinmadigi icin geri gonderilen uyelerin son listesi nedir?
Kargosu geri gelenler şimdilik böyle:

selamet atakav
samet1466
Enver

hberbul'un kargosu da geri geldi ama kargo sorunları yüzünden alamadığı anlaşıldığı için tekrar kendisine gönderiliyor.

malina Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 20-12-2014, 12:19   #222
Ağaç Dostu.

vetman996's Avatar

Giriş Tarihi: 21-08-2008
Sayın Muda merhaba.

Sizden tohum aldığım halde isminizi yazmayı atlamışım, özür dilerim. Bol bol tohum gönderdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

Elimdeki tohumların usulüne uygun şekilde ekimi, çapraz tozlaşmanın önlenmesi vs. için üç ayrı bahçe düzenlemesi yapmam gerekiyor.

Tohum gönderen dostlar verip kurtuldu ama asıl yük tohum alanların omuzunda bence.

Bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirebilme dileğiyle.... Selamlar... Saygılar...

vetman996 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 20-12-2014, 12:39   #223
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi vetman996 Mesajı Göster
Elimdeki tohumların usulüne uygun şekilde ekimi, çapraz tozlaşmanın önlenmesi vs. için üç ayrı bahçe düzenlemesi yapmam gerekiyor.

Tohum gönderen dostlar verip kurtuldu ama asıl yük tohum alanların omuzunda bence.
"artık asıl yük tohum alanların omuzunda bence" haklısınız

Tohum Paylaşım Sonrası Çalışmalar
bölümünde ön çalışmaları nasıl yaptığınızı, neleri düşünüp, o doğrultuda neleri planladığınızı paylaşırsanız, bu etkinlik amacına ulaşmaya bir adım daha yaklaşmış olacaktır...
Daha sonra da uygulamalarınızı paylaşırsınız.

Eski 21-12-2014, 00:26   #224
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 16-03-2013
Unhappy

kargomu aldım emeği geçen herkese samimiyetle teşekkür ederim....
İnşallah fotoğraflarını yayınlamak nasip olur hepsinin...

ümit korkmaz Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 22-12-2014, 17:01   #225
Ağaç Dostu

SAHIRE's Avatar

Giriş Tarihi: 11-02-2008
Galeri: 27
Bölümü yeni gördüm :kargomu aldım . Emeği geçen tohum gönderen herkese çook teşekkürler

SAHIRE Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 22-12-2014, 18:18   #226
Ağaçsever

eylülburak's Avatar

Giriş Tarihi: 12-09-2013
Merhaba
Yurtiçi kargo benim paketime başka gönderiye ait barkot yapıştırmış.15 gün kadar önce bambaşka bir paket (ağaçlar.net ile alakasız) elime ulaştı. Benim kargo ise hala ortalıkta yok. Yurtiçi kargo yetkilileri ilgilenecekleri sözünü verdiler. Günlerdir merakla tohumlarımı bekliyorum...

Düzenleyen eylülburak : 22-12-2014 saat 18:19 Neden: kelime eksiği
eylülburak Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 22-12-2014, 19:19   #227
Ağaç Dostu

Kayahann's Avatar

Giriş Tarihi: 10-06-2013
Benim de kargom geldi süpersiniz gereçekten

MeyveliTepe ve oz26 beğendi.
Kayahann Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 23-12-2014, 14:15   #228
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 05-11-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Kayahann Mesajı Göster
Benim de kargom geldi süpersiniz gereçekten

Pardon; siz neler talep etmiştiniz?

Yoksa sadece mesaj kalabalığı olsun diye mi yazdınız???

ozencan43 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 23-12-2014, 14:27   #229
Ağaç Dostu

A_NOMAD's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ozencan43 Mesajı Göster

Sn.Kayahann da tohum talep etmişti ve kargosunu almış, neden yazmasın ki?

A_NOMAD Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 23-12-2014, 15:13   #230
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:

Bunu ben de anlayamadım...

Sadece kargosunu aldığını bu kadar geç haber vermesine laf edebiliriz, haber vermesine değil

salihcan ve A_NOMAD beğendi.
Eski 24-12-2014, 08:02   #231
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 05-11-2008
son liste olarak bildirilen
https://docs.google.com/spreadsheet/...sharing#gid=16

bu linkte adını göremediğim için sordum....

buradaki excel sayfasında 5217-5316 satırları k harfiyle başlayan talep edenler yazmakta...

Düzenleyen ozencan43 : 24-12-2014 saat 08:06 Neden: excel
ozencan43 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 24-12-2014, 12:03   #232
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
son liste olarak bildirilen
https://docs.google.com/spreadsheet/...sharing#gid=16

bu linkte adını göremediğim için sordum....

buradaki excel sayfasında 5217-5316 satırları k harfiyle başlayan talep edenler yazmakta...
Bu listeye bakınca haklısınız. Ben de talep edenler arasında olup olmadığını ezbere bilmediğim için dün adres listesini kontrol etmiştim. O listede vardı.

Bu arada, "bu linkte adını göremediğim için sordum" demişsiniz ama mesajınız bundan fazlasını içeriyor. Hoş olmamış yani...

Eski 24-12-2014, 12:05   #233
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Etiketleri basmadan önce adresini gönderebildiği için talepleri iptal edilmedi ve listeye girdi. Baktığınız listedeki 11892 geçerli talebe karşın ilan ettiğimiz talep sayısı 11907 dir. Aradaki 9 talep farkı da kayahann'ın talepleri. Yani arada saat farkı var.

malina beğendi.
MeyveliTepe Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 24-12-2014, 15:58   #234
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Sayın Ağaçlar.net' in değerli üyeleri,
Daha önce kargom geldiğinde kısa bir teşekkür etme fırsatı bulmuştum. Şimdi daha detaylı yazmak istiyorum.
Öncelikle merkezin yaptığı harcama, emek, uzun çalışma günleri ve ağır iş yükü için her bir arkadaşıma ayrı ayrı çok teşekkür ederim.
Kargomuzun elimize bu kadar az bir fiyatla ( 3,5 TL ödedim) geçmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Hepsi çok Sayın,
Meyveli Tepe, TCM, Andora, Yağmur, oz26, esgül173, hanımeli, oma1453, Muda, rana58, Coskun4216, bezginkuh, incirli,haru, heyyamola, Mincel, sernur, Sakagün, aleydi, Taşlıbahçe, Tilki Mete, kaknus, hafez, seabort74, nkutsay, dağsa reklam, akçabardak
üyelerimize benimle paylaşımda bulundukları için özellikle teşekkür ediyorum. Ben de elimdeki tohumları en iyi şekilde değerlendirip gelecek sene sizlerin kaynak olduğunuzu belirterek paylaşıma açacağım inşallah.
Adını atladığım varsa sonra yine ekleme yaparım. Çünkü hafta sonu Bursa'dan bir üyemiz benimle iletişime geçti ve benim bir çok tohumumun kendine gönderilmiş olduğunu söyledi. Yakın zamanda yollayacak o zaman diğer tohumların bu kargomdan çıkan arkadaşlardan mı yoksa başka arkadaşlardan mı olduğunu anlayabileceğim.
Durum belli olsun ek varsa en kısa zamanda paylaşırım.
Bu kadar büyük bir organizasyonlarda böyle küçük yanlışlıkların olması gayet normal. Ben de gelecek sene için elimden gelen katkıyı yapmak isterim.
Tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum.Uzun yıllar bir arada olmak dileğiyle...

Milla Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 24-12-2014, 16:07   #235
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Milla Mesajı Göster
Bursa'dan bir üyemiz benimle iletişime geçti ve benim bir çok tohumumun kendine gönderilmiş olduğunu söyledi.
Üyenin adını da yazsaydınız. Yanlışlıkla kime gönderildiğini anlardık.
Alıntı:
Ben de elimdeki tohumları en iyi şekilde değerlendirip gelecek sene sizlerin kaynak olduğunuzu belirterek paylaşıma açacağım inşallah.
Tohum paylaşımda tohum isteme rekorunu elinde bulunduran kişi olarak sizden Tohum Paylaşım Sonrası Çalışmalar bölümünde bir sayfa açıp deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.

Bu vesile ile gelecek yıl yapacağımız etkinlikte, yaklaşık ne kadar tohum istenirse bundan yararlanılabilir hakkında fikir sahibi olunmasına katkınız olur...

Eski 24-12-2014, 16:24   #236
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Sayın Malina,
Bu arkadaş şu şekilde iletişime geçti;

Orijinal Mesaj Sahibi ümit korkmaz
sayın milla hanım tohum paylaşım etkinliğinden gelen paketimin içinde adınıza gönderilmiş bazı tohumlar var büyük ihtimal yanlışlıkla oldu sizi bigilendirmek istedim.Tohumlarınızda eksiklik varsa gönderebilirim.

Bunun haricinde tohum isteme rekorunun bende olduğunu yazmışsınız, (ki ben bunun gerekçesini zaten açıklamıştım ) acaba tohum alabilme rekoru da bende mi.Öyleyse çok mutlu olurum. Bütün arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim.
Bir de aldığım tohumlardan çıkacak sonuçlar var. Elbette aşama aşama paylaşacağım. Paylaşım sayfasının nasıl olacağının karar verilmesini bekliyordum. Vetman996 'nın açtığı bir sayfa var onu inceledim. Ben de onun gibi bir tane açacağım.Sanırım format öyle olacak. Zaten denemelere başladım. Mini seramda bir kaç tohum çimlendirdim, resimleriyle paylaşmaktan zevk duyarım. Zaten bir çok paketde 1,2,3,6 gibi sayılarda tohumlar var. Bazı arkadaşlar çoklu tohum paylaşımında bulunmuş.
Ben kendi adıma istediklerimle baş edebileceğime ve bunları seneye sizlerle paylaşabileceğime inanıyorum.
Beni takip edin )

Eski 24-12-2014, 19:54   #237
Ağaç Dostu.

bahcedenn's Avatar

Giriş Tarihi: 26-11-2011
Ben bir ipucu vereyim size tohumlar kimden diye...

Milla ve Tilki Mete beğendi.
bahcedenn Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 24-12-2014, 20:15   #238
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ümit korkmaz Mesajı Göster
kargomu aldım emeği geçen herkese samimiyetle teşekkür ederim....
İnşallah fotoğraflarını yayınlamak nasip olur hepsinin...
Kargonuzdan yanlışlıkla size gelmiş, başka üyelere ait başka tohumlar da çıktı mı?

Eski 24-12-2014, 20:21   #239
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Bunun haricinde tohum isteme rekorunun bende olduğunu yazmışsınız, (ki ben bunun gerekçesini zaten açıklamıştım ) acaba tohum alabilme rekoru da bende mi?
Sizden başka kimse için iki zarf paketlemedik ...

Alıntı:
Zaten denemelere başladım. Mini seramda bir kaç tohum çimlendirdim, resimleriyle paylaşmaktan zevk duyarım.
Sayfanızı açarsanız, çalışmalarını zevkle izleriz, kolay gelsin

Eski 24-12-2014, 20:43   #240
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Sayın Malina,
Bana sadece bir zarf geldi. Acaba bir yanlışlık mı var?

En kısa zamanda, sevgili üyelerimizden gelen tohumlarla ilgili olan bir sayfa açıp paylaşmaya başlayacağım. Umarım hepimiz için güzel bir yol ve güzel bir bitki yolculuğu olur.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bahcedenn Mesajı Göster
Ben bir ipucu vereyim size tohumlar kimden diye...
Sayın bahcedenn,
Sizden tek bir tohum bile gelmeyince üzülmüştüm ama yine de anlayışla karşılamıştım. Umarım gelecek tohumlarda sizinkiler de vardır. Çok mutlu olacağım gerçekten )

Sayın bahcedenn,
O arkadaşla olan mesajlara bir daha baktım ve ''Moskovich Domates''den bahsetmiş. Sanırım sizden başka paylaşan olmamıştı bu cinsi. Bu durumda büyük ihtimalle gelecek kargodan sizin güzel tohumlarınız çıkacak )

loveforlife beğendi.
Sadece okunabilir konu

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 19:48.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024