agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   2012 (http://www.agaclar.net/forum/2012/)
-   -   Yağmur [Aralık 2012] (http://www.agaclar.net/forum/2012/29164.htm)

aybala 02-12-2012 15:41

Yağmur [Aralık 2012]

Aralık ayı yarışma konumuz: Yağmur

Bu yarışmaya en fazla 2 fotoğrafla katılabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı galerideki Bu Ayın Yarışması: Yağmur [Aralık 2012] bölümüne ekleyebilirsiniz.

Fotoğraf göndermeden önce mutlaka okuyunuz.
agaclar.net yarışma kuralları

Not: Fotoğrafınızı eklerken fotoğraf hakkında bilgi ve etiketleri yazmayı ihmal etmeyiniz.

resul22 02-12-2012 16:50

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi aybala (Mesaj 1058630)
Kasım ayı yarışma konumuz: Yağmur

Aralık yerine Kasım yazılmış.

mandalinci 18-12-2012 17:56

Bir şey sormak istiyorum, resimlerin altında yorum sayısı yazıyor, ben o yorumları okuyamıyorum.

Nereden bakılıyor acaba?

sakdag 18-12-2012 18:40

Resmin üzerine tıkladıktan sonra sayfayı aşağı kaydırın Sayın Mandalinci.

aybala 02-01-2013 08:16

Aralık ayı yarışma sonucu aşağıdaki gibidir. Katılan arkadaşlara teşekkür ederiz.

http://www.agaclar.net/galeri/files/..._mur_thumb.jpg
SDurul (SDurul fotoğrafları)
Yağmur

s.serdar (s.serdar fotoğrafları)
121811-y1

tuğba kiper (tuğba kiper fotoğrafları)
Yağmur Damlaları

mbilen (mbilen fotoğrafları)
Damla

Mehmet Eskizara (tüm fotoğrafları)
Yağmur Ve Domates

Sevgi Durul 04-01-2013 15:13

Fotoğraflar beğenilmedi galiba, sadece dokuz kişi oy kullanmış.:(

Oyunu kullanan tüm arkadaşlara teşekkürler... Kullanacak olanlara da.

Yanlış anlaşılmasın kendime oy kullanılsın diye yazmadım.Madem böyle bir seçme hakkınız var, beş fotoğrafın içinde muhakkak beğeneceğiniz biri olacaktır.:)

Oy kullanmak ise çok kolay.:)

aybala 04-01-2013 16:56

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi SDurul (Mesaj 1080284)
Fotoğraflar beğenilmedi galiba, sadece dokuz kişi oy kullanmış.:(

Oyunu kullanan tüm arkadaşlara teşekkürler... Kullanacak olanlara da.

Yanlış anlaşılmasın kendime oy kullanılsın diye yazmadım.Madem böyle bir seçme hakkınız var, beş fotoğrafın içinde muhakkak beğeneceğiniz biri olacaktır.:)

Oy kullanmak ise çok kolay.:)

Forumda bazı şeylerin açıklaması maalesef yok, fotoğraf yarışmaları da bunlardan biri. :)
700 küsür kere görüntülenmiş konuda 9 oy ilginç bir istatistik.
Önceki yarışmalarda da benzer durum söz konusuydu. Bu durum ile ilgili önerilerinizi paylaşırsanız seviniriz.
Ne olursa fotoğraf yarışmalarına/oylamaya katılırım ya da neden katılmıyorum? gibi...
Yarışmalar Hakkında

Sevgi Durul 04-01-2013 17:01

Muntazaman her yarışmada oyumu kullanıyorum. Madem bu topluluğun bir üyesi isek, görevimizi yapmalıyız diye düşünüyorum. En azından aktif kullanıcılar.

A kullanıcısının fotoğrafı, B kullanıcısının fotoğrafı oylanmış, fark etmez. Yeter ki katılım olsun.

h_dogan 07-01-2013 12:13

Görüntüleyenler acaba sadece kayıtlı kullanıcılar mı? Bir de pek fazla fotoğraf çekip de yollayan yok gibi (Ben de dahil). Ya uygun fotoğraf çekemiyorum ya da konu benim yaşadığım yere uygun olmuyor doğal olarak fotoğraf çekemiyorum :)
Belki daha çok sorun var ama aklıma gelmiyor şu an için.

h_dogan 10-01-2013 08:39

Sn. Sdurul tebrikler.

Sevgi Durul 11-01-2013 12:14

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi h_dogan (Mesaj 1083499)
Sn. Sdurul tebrikler.

Teşekkürler, sayın h_dogan.

Ben de bu ayın yarışmasına fotoğraf ve oylarıyla katılan arkadaşları tebrik ediyorum.

Fakat, oylamaya katılımın bu kadar az olması düşündürücü.:)

h_dogan 11-01-2013 12:20

Herhalde anasayfaya "Üyelerimiz lütfen fotoğraf yarışması için oy kullansın" yazılacak en sonunda.

tevmen 11-01-2013 14:51

SDurul ve diğerlerini kutlarım. Çok güzel resimler. Fotoğraf çekme yeteneğim olmasa da bakma zevkinden payımı alıyorum.

Az oy olması doğal, diğer başlıklardan fazla farkı olmadığı için dikkat çekmiyor olabilir. Fotoğraf yarışmaları kısmı dikkatimi çekip göz atana kadar aradan nerdeyse iki yıl geçti.

Her ayın birincisi forum ana sayfasında sergilense belki daha fazla ilgi toplar. İlla çok yer kaplamasına gerek yok, ufak da olsa resimler yazılardan daha kolay farkediliyor. Belki ana sayfa görüntüsüne de renk katar. Hem hep aynı görüntü olmaz. Gerçi aklıma geldiği gibi yazıyorum, öneri gerekmeyen yerde akıl veriyor görünüp haddimi aştıysam affola.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 09:03.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024