agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   2009 (http://www.agaclar.net/forum/2009/)
-   -   2009 yılı ödül takibi (http://www.agaclar.net/forum/2009/17990.htm)

malina 09-11-2009 13:14

2009 yılı ödül takibi

ocak
tuğba kiper +

Şubat
mbilen +

Mart
h_dogan +

Nisan
biologus (aldı)
caucasus +

Mayıs
limon ?
Mehmet Eskizara (aldı)

Haziran
kuru.umit (aldı)
kilinc64 (aldı)

Temmuz
k0900 +
Mehmet Eskizara (aldı)

Ağustos
Vildan Sönmez (aldı)
imgelem ?

Eylül
rohlfs (aldı)
Kiraz (aldı)

Bugün yarışmaların ödüllerini kontrol ettim.
4 arkadaş aldığını belirtmiş, 4 arkadaş almadığı...
7 kişi ise ne eline geçtiğini belirtmiş ne geçmediğini...

Sonuçta ödülleri biz postalamıyoruz. Gönderecek kişilere adreslerinizi iletiyoruz. Bizi zamanında bilgilendirmeliziniz ki takip edebilelim. Hatta, ödülü göndermeyi kabul etmiş ama göndermeyenleri de listemiizden çıkaralım.

Yarışmaları ödüllü yapmak zorunda da değiliz, sizler de bu yarışmaya ödül kazanmak için katılmıyorsunuz, o işin fazladan bir özelliği...

Zamanında yapmadığınız bilgilendirmeler yüzünden, aksaklıklarla dolu bir yarışma imajının ortaya çıkmasını istemiyorum. En iyisi ödül sistemini tekrar iptal etmek sanırım.

Ekim
aybala (aldı)
eupator (aldı)

Kasım
füsunANK (aldı)
myndos (aldı)

biologus 09-11-2009 15:51

biologus yurt disinda demissiniz lakin
Yurt icindeki adresimi de vermistim ona ragmen hic bir sekilde hediye elimize ulasmamistir.

Kiraz 09-11-2009 17:44

Şikayet değil, bilgi amaçlı yazıyorum; hediyeyi almadım.

Vildan Sönmez 09-11-2009 22:49

Sevgili Malina
Bu bilgilendirmeleri zamanında yapmayışımıın nedeni (kendi adıma)
yarışmaları forumda bir renk olarak görmem, ödül çok da önemli değil.

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 529983)
Zamanında yapmadığınız bilgilendirmeler yüzünden, aksaklıklarla dolu bir yarışma imajının ortaya çıkmasını istemiyorum. En iyisi ödül sistemini tekrar iptal etmek sanırım.

malina 10-11-2009 12:14

Benim için de ödüller bir amaç değil ama yapılacaksa doğru dürüst yapılmalı. Derdim bu...

Darkyes'ten gelen habere göre, kitabın birinci baskısı bitmiş, ikincisi yapılacak ama zaman belli değil.

Mehmet Eskizara 11-11-2009 10:50

Öncelikle selamlarımı sunuyorum.Bende Mayıs ve Temmuz ödüllerini alamadım.
Fotoğraf yarışmasındaki ödülleri,olmazsa olmaz olarak görmemekle beraber
teşvik edici unsur olarak gördüğümü belirtmeliyim.Ama ödül dağıtımında zorluklar
varsa iptalde edilebilir.
Mayıs ayında ismim doğru yazılmış,Temmuz ayında ismim yanlış yazılmış
düzeltilmesi mümkünmü?Nice yarışmalarda görüşmek dileği ile saygılar.

kuru.umit 12-11-2009 11:37

Ödülüm bu gün elime geçti. Muhteşem bir esermiş.
DarkYes, Malina ödülün ulaşımındaki emekleriniz için teşekkür ederim. Bu arada esas büyük teşekkür de bu eseri hazırlayan Necati G. Mamıkoğlu beyefendi ye, tabii sizin aracılığınız ile.
Dr Ümit Kuru

Vildan Sönmez 12-11-2009 14:03

Az önce benim kitabım da geldi. Beklemeye değermiş, çok güzel, çok emek verilmiş.
Başta Malina, DarkYes ve bu ödülü oylarıyla kazandıran arkadaşlara teşekkür ederim.

biologus 13-11-2009 02:47

Bizimkisi de geldi. Hakikatten harika. Umariz boyle yayinlar cogalir.
Emegi gecen herkese cok tesekkurler

rohlfs 16-11-2009 19:04

Hediye

Merhaba,
NTV yayınlarının hediyesi olan kitap elime geçti. Çok güzel, incelemem zaman alacak.
Teşekkür ederim tekrar hepinize..

DarkYES 02-01-2010 15:47

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Kılınç
Teşekkürler,
Hediyem ulaştı.

...

Mehmet Eskizara 02-01-2010 19:58

Selamlar,bugün mayıs ayı hediyem elime ulaştı.Çok teşekkür ederim.

caucasus 02-01-2010 22:46

Sayın Malina, kitabımı aldım çok teşekkür ederim, daha önce yazdım diye hatırlıyordum. Tekrardan teşekkürler.

malina 03-01-2010 12:31

Alıntı:

Bugün yarışmaların ödüllerini kontrol ettim.
4 arkadaş aldığını belirtmiş, 4 arkadaş almadığı...
7 kişi ise ne eline geçtiğini belirtmiş ne geçmediğini...
Daha önce aldığınızı belirtmişseniz, benim yazdığım "4 arkadaş aldığını belirtmiş" faslı içindesiniz demektir. Tekrar yazmanız gerekmezdi...

eupator 03-01-2010 20:33

Selam;
Ekim ayı 2. lik ödülü olan kitap ve yanında "Doğa için Çal" CD si geldi. Teşekkür ederim. Kitap, belirttiğim kitap değildi ama, bunun çokca önemi yok. Herkese mutlu bir yıl diliyorum.

DarkYES 03-01-2010 21:19

Umarım çok alakasız ya da hiç bir işinize yaramayacak bir kitap değildir. Bir şekilde bir karışıklık olmuş. Bunun için özür dileriz.

eupator 06-01-2010 15:26

Teşekkürler DarkYes;
özür dileyecek bir durum yok. Evet ilgi alanımın dışında bir kitap ama, söylediğim gibi, bunun hiç önemi yok. Hem fotoğraf, hem de çevre duyarlılığını birleştiren yarışma çabanız için kutluyorum sizi. Selam ve saygılarımla...

DarkYES 06-01-2010 15:47

Teşekkürler.

myndos 22-02-2010 18:58

Kasım 2009 fotoğraf yarışması hediyesi olarak tarafıma gönderilen kitap (Mevsimlerle gelen lezzetler - Tijen İnaltong) bugün elime ulaştı. Oğlak yayıncılık ve agaclar.net yönetimine çok teşekkür ederim. Doğa için çal - Divane aşık gibi - CD'si için de ayrıca teşekkürler.

Mehmet Eskizara 22-02-2010 20:20

Selamlar,temmuz 2009 ayına ait ödülüm bugün kargodan
elime ulaştı.Çok teşekkür ederim.Kitabı şöyle bir karıştırdım
işime yarıyacak çok güzel yemek tarifleri var.İlgili herkese
çok teşekkürler.Ayrıca doğa için çal cd si içinde teşekkürler.

anilozer112 24-03-2010 17:18

Aralık 2009 Fotoğraf Yarışması ben.
Türkiyenin ağaçları ve çalıları 2.Baskıdamış. Sabırsızlıkla bekliyoruz. :)

DarkYES 25-03-2010 14:05

Türkiye'nin Ağaçları ve Çalıları

Alıntı:

Kitabımız bugün matbaadan çıkıyor.
NTV Yayınları

Alıntı:

Tanıtım Metni;

Kitapseverlerin büyük beğenisini toplayan Türkiye’nin Ağaçları ve Çalıları, ebadı küçültülmüş üçüncü baskısı ile tekrar karşınızda.

Türkiye'nin ağaçlarını tanıtmak, sevdirmek, korunmasına ve çoğaltılmasına yardımcı olmak amacıyla hazırlanan kitapta, 352 ağaç ve çalı türünün anavatanı, dünyada ve Türkiye'de yetiştiği bölgeler, yetişme ortamları ve yaşıyla ilgili bilgilere yer veriliyor.

Görsel tanıtıma özellikle önem verilen kitap 2000 fotoğrafla destekleniyor ve ağacın çevresi ile birlikte genel görünümü, farklı mevsimlerdeki durum veya formu, gövdesi, yaprağı, çiçekleri, meyvesi ayrıntılı olarak gösteriliyor.

Bir ansiklopedi kapsamındaki kitapta, yazarın gözlemlerine dayanan bilgiler ve bu alanda uzman ağaçbilimcilerin eserlerinden derlenen bilimsel veriler de bulunuyor.
Küçültülmüşten kasıt kitabın ölçüleriyle ilgili. Yeni kitap A5 kağıt boyutunda.
Bu haftadan itibaren satışa sunulacağını düşünüyoruz.

füsunANK 03-04-2010 17:44

Kasım 2009 ödülü olan Türkiye'nin Ağaçları ve Çalıları isimli harika kitap bugün elime ulaştı.Çok mutlu oldum, teşekkür ederim.

Kitap tek kelime ile mükemmel. Sayın Necati Güvenç Mamıkoğlu nun eline, yüreğine sağlık.

anilozer112 05-04-2010 10:34

Aralık/2009
Kitap benimde elime ulaştı. Böyle bi esere sahip olmak gerçekten çok güzel. Çok şeyler öğreniceğim galiba o kitaptan. :) Teşekkürler .

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:14.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024