View Single Post
Eski 15-01-2008, 13:15   #37
papatyam
Ağaç Dostu

papatyam's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2006
Sevgili Penelophe nin vermiş olduğu balmumlu tarife benzer bir kocakarı ilacı da ben oğluma kullandım, 2006 aralık ayında oğlumun sağ bacağına çaydanlık devrildi boydan boya yandı ben çalıştığım için yanında değildim annem vardı, zavallım birden çok telaşlanmış ne yapacağını şaşırmış karşı komşuya gitmiş, komşu hemen bir yumurtayı kırıp yanık yere sürmüş böylece hava alıp su toplamasını engellemiş bir ay boyunca hastaneye gittik geldik pansuman için, eşimin dayısı ziyarete geldi elinde bir kavanoz artık hastaneye gitmeyin o bandajları açın ve sadece bunu kullanın dedi ben öncelikle tereddüt ettim olmaz falan dedim sonra ikna oldum ve kullandım iyiki de kullanmışım sadece bileğinin üzerinde biraz et yığını kaldı diğer yerler iyileşti çok şükür, aynı karışımı bende kullandım vücudumun çeşitli yerlerinde tehşis konulamayan yaralar çıkmaya başladı çok doktora gittim, sedef dediler mantar dediler yok strese bağlı yok egzama ama bir türlü isim koyamadılar bir sürü ilaç kullandım kremler ve jeller kullandım geçmedi balmumlu karışım geldi aklıma bir kaç gün sabah akşam sürdüm ve gerçekten geçti o ara karışım da bitti bir iki aydır yinelemeye başladı isimsiz yaralar, bu ara eşimin dayısına uğrayıp hem karışımdan istemeli hemde tarifini almalı.

papatyam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön