View Single Post
Eski 03-12-2007, 10:13   #23
Atomkkarınca
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 14-11-2007
Yani konuyu o hale getirdiniz ki belli bir bilgi seviyesine sahip olmayan kimse katılmasın sadece okusun.. bence yanlış buradan sn Tezel balkonda topraksız tarım yapmaktan bahsediyor yani amatörlere hitap ediyor onların birşeyleri yetiştirip işte bunu da ben yetiştirdim hem de topraksız bir ortamda demesini istiyor.. konuyu bilen bir ziraatçinin burada nefesini tutup bekliyeceği hiçbir şey görmüyorum.. malzemelerin isimleri verildi, oranları verildi, Ph ve Ec değerlerinin ne anlama geldiğini de bildiklerine göre ve ölçebildiklerine göre onlar için merak edilecek ne kaldı anlamıyorum.. bırakın bu kadar bencil
olmayı birazda bilmiyen amatörler birşeyler yapsın ve size komik gelebilecek ama onlar için çok önemli olan sorusunu sorsun.
bu arada bilgi sahibi arkadaşlar gördükleri tuhaflıkları da dile getirsinler.. Mesela Sn Tezel'in
bakla fidelerine bakın yaprak araları ne kadar kısa birde fasulye ve salatalıklara bakın ne kadar uzun bu ışıktan mı yoksa besin fazlalığından mı.. bilgilendirilirsem mutlu olurum.

Atomkkarınca Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön