View Single Post
Eski 28-11-2007, 15:26   #76
hakan7960
Ağaç Dostu

hakan7960's Avatar

Giriş Tarihi: 20-07-2007
[QUOTE=Yücel Özlem;175822]Cengiz Bey selamlar, iğde, akasya dikmeyi unutmayın. dayanıklı ve çiçekli ağaçlardır. Çiçekleri de güzel kokar. Ha, erguvanı da unutmayalım.

İğdeyi, çelikten kolayca üretebilirsiniz.

Sevgiler.

Sayın Yücel ÖZLEM inanın aynı düşünceler içindeydim.Bu sene değişiklik olarak iğde ağacını denemeye karar vermiştim.Bu topraklarda gelişme sağlıyor.Benim evim mezarlığa 100 metre uzaklıkta ve 5-6 tane iğde ağacım var hepsi de çok güzel gelişti ve meyveleri harika oluyor.Bu sene tüm komşular bu iğde ağaçlarından toplamak için sıraya girdiler dersem inanın abartmış olmam.Böyle olunca bu iğdelerden çelik alarak üretmeyi ve dikmeyi planlamıştım.Demek ki gönüllerimiz birmiş.Güzel bir çalışma olacağına inanıyorum.akasya fidesini de bu siteye üye bir arkadaşım mart ayında bursadan gönderecek.İnşaallah el birliği ile KÖYÜMÜN MEZARLIĞINI YEŞİLLENDİRME de başarılı olacağız ve örnek bir çalışma olacak.Tekrar tekrar çok teşekkür ediyoruım tecrübelerinizi benimle paylaştığınız için.Her zaman bu faydalı önerilerinizi bekleyeceğim.. Sevgi ve saygıyla...

hakan7960 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön