View Single Post
Eski 28-10-2007, 18:22   #152
XtrmPrgrmmr
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 26-07-2007
Merhabalar,

Geç de olsa sonunda benden de yorumlar;

Uzun zamandır katıldığım en güzel aktivitelerden birisiydi belki de. Gerçekten yaptığı işi seven ve bilen birisinden bir işi öğrenmek kadar güzel birşey olabilir mi?
Büyük bir hevesle dinledim, notlar aldım. ( Evet, biraz fazla not aldım ne yapayım? Ben yaşlıyım, aklımda kalmıyor. ) Ve orada da söyledim, sanırım başlamak ile ilgili korkumu da yendim. Umuyorum, bundan sonra ki Bonsai çalışmasına ben de bir ağaçla katılabilirim.

Ayrıca bunu da yazmazsam çatlarım, çok güzel insanlarla tanıştım. Orada tanıştığım herkese çok teşekkürler. Umarım İzmir toplantılarına da katılma şansım olur. ( Bu sefer hiç konuşamadığım için sanırım davet ederler, ama sonraki toplantıya ben olsam, beni çağırmazdım Size erken uyarı. )

Neyse çok uzun yazmayayım. Yeni Bonsai Atölyesinde ve aslında öncesinde olursa İzmir toplantısında görüşmek üzere,

Not: Bu arada bende de birçok fotoğraf var. Özellikle telleme çalışması yapılırken ve yapılmış tellemeyi gösteren çeşitli açılardan fotoğraflar var. Bunları da aynı grup altına yerleştireyim mi? Yoksa bendeki tüm fotoğrafları yükleyeyim de sizler gereksizleri siler misiniz?
Ayrıca deftere aldığım notları da buraya dökeyim mi? veya pdf yapsam kimsenin işine yarar mı?

Tekrar emeği geçen herkese teşekkürler,

Not 2: Rumuzumu değiştirmeyeceğim. X demenize bile kabul. Daha ne diyeyim

XtrmPrgrmmr Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön