View Single Post
Eski 11-10-2021, 20:23   #488
devrann
Ağaç Dostu

devrann's Avatar

Giriş Tarihi: 11-07-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ŞSK Mesajı Göster
Merhaba,
Bu forumu yeni keşfettim. Ekolojik kent bahçesi instagram ve YouTube sayfasını takip ediyorum. Tohum paylaşım etkinliğini de orada gördüm. Bu yıl kendisinden doğal tarım özellikle hastalıklar adına çok şey öğrendim. O doğrultuda kimyasalsız bereket bir dönem geçirdik çok şükür. İlk defa tohum paylaşım etkinliğine katılıyorum.
Bu işe merak salmam çocukluktan beri geliyor aslında ama değerini sağlık alanını seçip hastane ortamlarını görmemle anladım. Beslenme tarzlarının uzun dönemli insanlar üzerinde nasıl etki ettiğini tecrübe ederek gördüm. Bunun alt yapısında bir sürü faktör olsa da en önemlisi ürünlerin gdo lu olması ve kimyasal madde kullanarak üretim olduğunu öğrendim. Bu sebeple göz bebeğimiz ata tohumların değeri gün yüzüne çıktı. Adapazarında yaklaşık 4 dönümlük yerimiz var ve her yıl düzenli ekim ve üretim yapmaya çalışıyoruz. Daha emekleyerek sürdürmeye çalışsak da sizlerinde katkısıyla gelişerek devam etmek ve bu güzellikleri herkesin keşfetmedi için elimizden geleni yapmaya çalışıcaz inşallah. Tohum paylaşım etkinliği herkese hayırlı olsun. İnşallah bana da nasip olur. Herkese teşekkür ederim.
http://www.agaclar.net/forum/tohum-p...2022/44304.htm

Paylaştığım linkteki genel prensip ve kuralları okursanız eğer tohumlara ulaşmanız daha kolay olur.

devrann Çevrimiçi   Başa Dön