View Single Post
Eski 21-09-2021, 22:57   #1
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Dahliya (dalya - yıldız çiçeği) soğanı satışı

Yıllardır çoğalttığımız dahliya - dalya - yıldız çiçeklerimizin fazlalık soğanlarını 10-12 çeşit olarak tek kutuyu dolduracak şekilde yettiği kadar (sanırım iki üç kişilik çıkacaktır) satmak istiyorum. Satılacak çeşitlerin resimlerini aşağıya ekliyorum. Hasata göre bir kaç çeşit daha eklenip çıkarılabilir. Tüm çeşitlerin boy ve çapları uygun ebatlarda olup küçük çeşitler bulunmamaktadır. İsteyen arkadaşlar yorumlara yazar ve/veya özel mesaj ile belirtirlerse satışı erken sonlandırabilirim. Her çeşitten üç dört yumrudan aşağı göndermemeyi düşünüyorum. Her yıl eş dost akraba konu komşudan gelen taleplerden bıktığım için bu yolu seçtim Emek vererek baktıktan sonra milletin ayağına kadar götürdüğümüz halde toprak altında, depoda, kutuda unutulduğu için heba olan soğanlara artık dur demek istiyorum. Bu yıl tüm soranlara internetten sattık deyip geçiyorum. Kutu içerisinde en az 10 çeşit olacağını varsayarak fiyat için kutu başına 250 tl. düşünüyorum. Gelen talebe göre satışta değişiklik yapabilirim ancak bir kaç taneden oluşan ayrı ayrı talepleri değerlendirmeyi düşünmüyorum.

Name:  sell1.jpg
Views: 784
Size:  44.8 KB

Name:  sell2.jpg
Views: 779
Size:  47.2 KB

Name:  sell3.jpg
Views: 748
Size:  39.0 KB

Name:  sell5.jpg
Views: 804
Size:  43.2 KB