View Single Post
Eski 29-06-2021, 18:05   #1310
vosvos17
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sabry Mesajı Göster
Sayın vosvos17

KAOKİL in geçen seneden elimizde kalan bir miktar ürünü en son sanırım Şubat ayında 165 TL ye satıldı (210 TL kargo dahil). Mesajınızdan 2 gün sonra fiyat artması belki de hoş olmayan bir tesadüf olmuştur. Ancak depomuza ürün geldiği güne kadar herkese en son 165 TL ye sattığımızı ancak yeni ürün depoya girmeden yeni fiyatın belirlenmeyeceğini söylemiştik. Bu sene olağanüstü bazı gelişmeler yaşanıyor piyasada. Malum ithal üründe navlun maliyetleri 4-5 kat arttı. Döviz kurunun ve kargo maliyetlerinin artışı da dikkate alındığında özellikle aynı kalitede bir ürüne göre KAOKİL fiyatının çok ucuz olduğunu düşünüyoruz.

Bu sene büyük külfetine rağmen N11 ve trendyol platformlarında 1-3 ve 5 kg luk satışlar koyduk. 25 kg da var ancak öyle bir duruma geldik ki komisyonu üstüne ilave etmek zorunda kaldık. Fakat kendi sitemiz kaokil.com.tr den kredi kartı ile veya havale/EFT indirimi ile alım yapabilirsiniz.

Bir çok müşterimize 4-5 torba için bile daha uygun kargo fiyatı ayarlayabilmek adına uğraşıp duruyoruz. Bu işten kar etmekten ziyade bir faydamız olsun çabasındayız.

Umarız ki sizi tekrar kazanırız.

Sağlıkla kalın.
Bu gün 5 kg ürününüzden buradaki bir bayiden almak zorunda kaldım.
Bir kaç ağacımda eksik yerler **** tam temas etmeyen yerlerde kullanmam gerekiyordu.

Ben ürününüzün kalitesini tartışmıyorum.Sezarın hakkı sezara.
Ancak diğer markalarla arada çok fark var.
Yani neredeyse 2 katı gibi.
Şimdi geriye diğer markaları kullanıp sonuçları görmek gerekiyor.
Aradaki sonuç farkı sizin ürününüzü % 25 pahalı bile yapsa yine tercih edebilirim.
Çünki iki kere bedensel olarak yorulup iş yapmaktansa % 25 fazla para vermeyi düşünmem.
Ancak aradaki fark yarı yarıya olunca bence diger bir ürünü alıp riske girmeye değer diye düşünüyorum.
Bu benim tercihim ******.
Kısacası bir zar atacağız
Ya hep yek, ya da düşeş.
Nasip artık....

vosvos17 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön