View Single Post
Eski 28-06-2021, 15:43   #1308
Sabry
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 05-10-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi vosvos17 Mesajı Göster
...
4- Benim methiler düzüp insanlara fayda sağlasın diye burada paylaştığım bu KAOKİL markasının N11 üzerinde satışı vardı.
Ben 25 kg lık olanını göremeyince firmaya mesaj yolladım.Bu mesajdan önce 25kg lık çuval fiyatı 165TL idi kendi sitelerinde.
Benim mesajımdan bir **** iki gün sonra fiyat 205TL +45TL de kargo ile 250TL ye çıktı.
Yani benim sormamın akabininde fiyatın birden % 25 artması benim açımdan hoş olmadı doğrusu.
Bulunduğum bölgede bir bayiden 250 TL verip aldım.Ama bir daha alır mıyım ?
Bilmiyorum almam herhalde.
Bu markayı başarılı buluyordum.Muadili diye tabir ettiğimiz ürünler ise yarı fiyatına.
Ben yaşadığım bu fiyat artışını tesadüf olarak düşünmek istiyorum.Aslında kalbim bu şekilde düşünmeme razı olmuyor.
% 25 zam gerçekten büyük zam.
Ben ürünüme % 25 zam yapamıyorum malesef.
Şimdi karar sizlerin.
Ben size iki gün önce % 5 lik kaolin uygulaması yaptığım bir resmi paylaşıyorum.
Kalın sağlıcakla...
Sayın vosvos17

KAOKİL in geçen seneden elimizde kalan bir miktar ürünü en son sanırım Şubat ayında 165 TL ye satıldı (210 TL kargo dahil). Mesajınızdan 2 gün sonra fiyat artması belki de hoş olmayan bir tesadüf olmuştur. Ancak depomuza ürün geldiği güne kadar herkese en son 165 TL ye sattığımızı ancak yeni ürün depoya girmeden yeni fiyatın belirlenmeyeceğini söylemiştik. Bu sene olağanüstü bazı gelişmeler yaşanıyor piyasada. Malum ithal üründe navlun maliyetleri 4-5 kat arttı. Döviz kurunun ve kargo maliyetlerinin artışı da dikkate alındığında özellikle aynı kalitede bir ürüne göre KAOKİL fiyatının çok ucuz olduğunu düşünüyoruz.

Bu sene büyük külfetine rağmen N11 ve trendyol platformlarında 1-3 ve 5 kg luk satışlar koyduk. 25 kg da var ancak öyle bir duruma geldik ki komisyonu üstüne ilave etmek zorunda kaldık. Fakat kendi sitemiz kaokil.com.tr den kredi kartı ile veya havale/EFT indirimi ile alım yapabilirsiniz.

Bir çok müşterimize 4-5 torba için bile daha uygun kargo fiyatı ayarlayabilmek adına uğraşıp duruyoruz. Bu işten kar etmekten ziyade bir faydamız olsun çabasındayız.

Umarız ki sizi tekrar kazanırız.

Sağlıkla kalın.

Sabry Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön