View Single Post
Eski 15-02-2021, 19:38   #7
mister73
Ağaç Dostu

mister73's Avatar

Giriş Tarihi: 09-11-2016
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi guneydefne Mesajı Göster
Sayın forum üyeleri, Buranın bir sağlık sitesi olmadığını biliyorum ancak doğada,bitkilerde her hastalığın tedavisi olduğuna inanıyor,inanmak istiyorum.

Abim 50 li yaşlarda toprakla uğraşan,sigara,içki kullanmayan,iyi beslenen, oldukça fit ve çok sağlıklı görünen bir insandır.Sürekli fiziksel aktivite içinde olan her insan, özellikle de tarlada çalışıyorsa vücudunda ağrı bitmez bu yüzden vücudumuzu dinlememiz önemli. Abim bizimde ısrarlarımızla, yaklaşık 1 hafta önce hafif sırt ağrısı sebebiyle hastahaneye gitti.Şaka gibi başlayan bu süreç bizim için kabusa dönüştü...

Ultrason da böbrekte tümör olduğu söylendi, daha sonra renkli bilgisayar tomografi sonucu daha da beterdi. Bir böbrekte 104x100x95 mm çapında kist 3-4 şeklinde yorumlandı. Bununlada kalmadı diğer böbrekte,karaciğerde,akciğerde,kalın bağırsakta çeşitli lezyonlar,kitleler mevcuttu.Günlerdir çılgın gibi önüme gelen her yazıyı okuyor,her videoyu izliyorum...Bitkisel çözümler,vücut ısısını yükselterek tedaviler,forumdaki yazılar.
Çok geçmiş olsun, Allah cc şifa versin. Öncelikle hem abiniz hem de çevresindeki sizler moralinizi yüksek tutun, daha kötü huylu olup olmadığı bile belli değil. Kötü huylu olsa bile Allah'ın izniyle yenilemeyecek bir hastalık değil, örnekleri mevcut. Hem doktorunuzun vereceği ilaç ve tedavi, hem doğal/bitkisel takviyeler hem de dualarınız sayesinde pozitif bir sonuç alacağınızdan kuşkunuz olmasın; önce kendinizi sonra da abinizi buna inandırın. İyi haberlerinizi duymak ümidiyle...

mister73 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön