View Single Post
Eski 15-02-2021, 18:10   #6
guneydefne
Ağaçsever

guneydefne's Avatar

Giriş Tarihi: 17-05-2020
Sayın doku kültürcü reisi mantarı hakkında çok olumlu yazılar olduğu gibi kanser tedavisinde kullanmayın,kemoterapiyle kullanın,kemeterapi alan hasta kullanmasın gibi bir çok çelişkili yazılarda var.Aynı şekilde benim yazımdaki B17 hapının ve acı bademin içinde vücuda alındıktan sonra siyanür etkisi yapabilir şeklinde net ifadeler var.Hepsini detaylı inceleyeceğim
Sayın devrann doktorumuzun tavsiyesi böbreği almak ve patoloji sonucunda iyi huyluysa ilaç ve kemoterapi tedavisi. Abim yarın paldır küldür ameliyata alınıyor.En azından sonrası için çözüm arayışım devam ediyor.Linkleri inceleyeceğim teşekkür ederim.
Sayın Melih Bakırlıoğlu heyecan verici yazınızı okudum İnşallah burada bu konu gelişmeye devam eder.Belki kullanan ve netice alan,sorun yaşayan üyelerin yazılarıyla şekillenir.Özellikle hastalık kanser olunca doktorların bitkisel çözüm ve takviyelerine karşı genel yaklaşımı, kanser ilaçlarının ve kemoterapinin etkisini azalttığı veya ters etki yapacağı doğrultusunda.Doktorlar bunu söylerken herhangi bir klinik bulgunun veya sonucun üzerinde de konuşmuyor. Belki
çoğundan da habersiz...bilemiyorum ...Herkesin emeği için minnettarım.Allah razı olsun.

guneydefne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön