View Single Post
Eski 12-01-2021, 10:05   #29
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Benim de tohumlarım geldi, çok laf oldu ama, neyse, torba değil ki büzesin, idare etcez artık...

Hanım: Bak ekme yine garip garip domates tohumlarını, Bulgar mıydı neydi bi de benim mor (Blue beauty den bahsediyor) domatesten ek yeter, niye yoruyon ki kendini…

İş arkadaşım: Neydi o mandalinaların güzelliği, insan yemeye kıyamayacak…

Personelimiz: Telefonla ‘kargo gelmiş 22 lira diyorlar…Alayım mı…’

Pollyanna: Çok mutlu oldum, nasıl mutlu oldum anlatamam, dört döndüm paketin etrafında, çok güzeldi, hızımı alamadım, iki tur daha atayım en iyisi…

M. Zruckerbergergillerden: Niye haber etmediniz bana, güccük de olsa bi paket bana gönderemediniz mi, tüm sırlarınızı açık etcem sizin, seneye görüşürüz, bizdeki sitenizi de unutun şimdiden...

Huysuz şirin: Olmamış bunlar, hiç olmamış hem de, yapamamışlar, 199 tane tohum istemiştim ben, 198 tane gelmiş, nerede biri, bir avuç karpuz tohumu kime yetecek. Gargamel in kedisi varken bi de bu köpek çıktı…

Acun: Lan olum, uğraşmayın böyle antin kuntin şeylerle…Seneye götüreyim sizi Dominik e, her taraf tohum…

Bahçeci: Paketlerde birkaç tane de püskevit olaydı iyiydi..

Turunç: Hayatta çıkmam beyaz saraydan, adresi burayı vermiştim ben, tohumlarım gelsin bi hele düşünürüz, bu yıl gelmezse de bir daha ki etkinliğe kadar burdayım.

Bıçaktar: Önlem alabilirdiniz siz, niye almadınız, sizin yüzünüzden yarım kaldı pis yedili. Tohumların yanında birer tane de açılmamış yeni deste koysaydınız olmazdı böyle, bitti bu kadar basit.

Güvey: Ooooh aldınız bedavadan tohumları, bekleyin şimdi tohum 10 lira olacaq ya, 15 lira olacaq ya, çooooq beklersiniz çoooq..

İreis: Dostum Puşkin e daha çok tohum vermişsiniz, daha da gelmem Urla ya..

Esra Ergenol : Hanginiz aldı huysuzun bir tohumunu…Diddik didik arayıp bulmaz mıyım ben şimdi…

TCM: … @Şehirliköylü kurutulmuş mandalinanın bu kadar güzel olabileceğini tahmin etmezdim mükemmeldi gerçekten çok çok sağolun, tarifini bir yerlere yazıp haber edin mutlaka…
@Sevgili Urla ekibi; ellerinize sağlık, bu arada diğer kabağın kardeşini de denedik, çok güzeldi, aksilik olmazsa mutlaka uğrarız kısa süreliğine, daha da gelirim Urla ya…

TCM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön