View Single Post
Eski 07-01-2021, 23:50   #2447
MeyveliTepe
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aloe Mesajı Göster
İyi geceler, az önce bir yazı okudum. Doğru olabileceğini düşünüyorum. Buraya yazıyorum lütfen yapabilen mutlaka 1 ağacında deneyip sonucu paylaşırsa çok sevinirim. Sahi ben ev hanımıyım yazdığım şeyi deneyecek ortamım ve zeytin ağacım yok.
Yazı şudur:
Bulut ağacının dalından biraz koparıp bunu çivi gibi yapıp zeytin ağacının altına gömseler zeytin çok olur

Kaynak:https://bilgisah.com/haber/356/ayetl...gercekler.html sayfasında bölüm3 no47
"
...
14- eğer devenin kuyruğundan bir kaç kıl alınıp evde bir ağaca bağlansa o eve sivrisinek girmez

15- Baykuşun ciğerini ve yüreğini kaynatıp suyunu içen kimse kuvvetli olur bedenen

16- eşeğin sidiği evde bir yere dökülse o evdeki bütün pireler oraya toplanır

17- eşeğin beynini zeytin yağı ile karıştırıp Başa sürülürse Saçı çoğaltır ve siyahlatır.

18- eşeğin sağ ayagındaki tırnağını bir yüzük gibi yapıp üzerinde taşısa sara hastalığını giderir
19- eşeğin beynini bir kişye yedirseler o kişi ahmak olur

20- kırlagıç yuvasının toprağı ve sığır sidiği ni karıştırıp Sidiği tutulan Kişiye içirseler İyileşir.

21- Kırlangıç pisliğini dövüp ak düşen göze sürseler iyi eder (denenmiş)

22- kırlangıç öd ü saça sürülürse Siyahlatır

23- solucan Dövülüp Kesilen bir azaya konulsa hemen Yarayı kapatır

24- solucan gölgede kurutup zeytin yağı ile Dövseler Sonra Zekere sürülse Zekeri büyütür

25- hınzır öd ünü Kuduz birine içirseler kurtulur

26- hınzırın tırnagını yaksalar külünü balla karıştırıp Gece altına kacıran kişiye içirseler düzelir

27- Erkek kişi Ayının Öd ünü Sağ uyluguna bağlasa cima ı ziyade olur
...
"

Bunları da denemeli miyiz?

MeyveliTepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön