Konu: Elifaydın
View Single Post
Eski 27-10-2020, 08:10   #1
elifaydin
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-12-2017
Elifaydın

Nihayet ben de katalog açma işine başlayabildim. Bu mesajda paylaşmayı düşündüğüm tohumları listelemeye başlıyorum. Vakit buldukça detaylandıracağım ve eklemeler yapacağım. Geçen yıldan edindiğim ancak başarılı olamadığım türleri bu yıl tekrar deneyeceğim o nedenle listem istediğim kadar uzun olmayacak sanırım.

1.Balık biber
2.Kırmızı yerli karpuz
3.Sarı yerli karpuz
4.Karışık yerli domates
5.Yeşil çizgili sakız kabak
6.Girit kabak
7.Uzun bamya
8.Kadife çiçeği
9.Zinnia çiçeği
10.Sarı çorba çiçeği (kedi tırnağı)
11.Badem salatalık
12.Tombul süs biberi
13.Top kavunu
14.Hasanbey kavunu

Dikkat! çok önemli: Bu mesajın (ilk mesajın) altındaki "Taleplerime Ekle" linkine tıklaMAYIN...

Dikkat! Tohum talep edenler, tohum talep etmeden önce kargo adreslerini Lojistik Merkezine gönderdiğinizden emin olunuz. Tohumları gönderme zamanı geldiğinde adresiniz yok ise ya da eksik ise talepleriniz geçersiz sayılır.

Yeni sistemin özelliklerinden birisi de tohum talep etme işleminin artık sadece "Taleplerime Ekle" butonuna basılarak yapılacak olmasıdır.

ilk mesajda dağıtılacak tüm tohumlar yer almaktadır.

Herkes tüm tohumlardan istemeyeceğine göre, tek tek tohumların tanıtıldığı mesajların altında yer alan "Taleplerime Ekle" butonuna tıklayarak istekte bulunmalısınız...

Tohum adını yazarak yapılan talepler geçersizdir.

Düzenleyen elifaydin : 02-12-2020 saat 14:24 Neden: ürün isimleri düzeltme ve ekleme
elifaydin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön