View Single Post
Eski 23-10-2020, 22:37   #59
devrann
Ağaç Dostu

devrann's Avatar

Giriş Tarihi: 11-07-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
Sn.Devrann,

Mevcut durumda, sadece çiçek paylaşan iki paylaşımcımız var, onlar da sizden bir talepte bulunmamış.

Bu durumda size etiket göndermemem daha uygun olur.

Sn.Devrann'dan tohum talebinde bulunan katılımcıların taleplerini geri almaları talep haklarının korunması bakımından yerinde olur.
Sn.MeyveliTepe
Benim bahsettiğim şeyle bu yazdığınızın ne alakası var acaba? Ben sadece çiçek paylaşanlara tohum paylaşacağım diye birşey demedim ki .Diğerleri bir kaç marul ve maydonozla kriterinize girmekten kurtuluyor sanırım.
Söylediğim şuydu çiçek paylaşıp domates talep edip sonrasında sürekli çiçek paylaşanlara tohum göndermek istemediğimi söyledim ve sebebini açıkladım.Bunun terside fark etmiyor domates paylaşıp çiçek talep edende çok farklı değil.Diyelim ki blue beauty paylaşıyor sürekli ama çiçek tohumu talep ediyor ama paylaşmıyor.Bu ne demek oluyor bu kişi çiçek talep ediyor ama çiçek tohumlarını yetiştirmiyor tohum gidiyor ama paketini bile açmıyor .Neden çiçek tohumlarımı hiç ekmeyen ve yetiştirmeyen bu kişiye vereyim çiçeklere ve kadifelere daha hevesli nazlı06 gibi arkadaşlara gönderirim daha iyi ve mantıklı değil mi?
Çiçekleri sevmiyorum demedim.Bununla ilgili bir kural oluşturabilirmiyiz diye bişey sordum hepsi buydu.

devrann Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön