View Single Post
Eski 07-09-2020, 21:01   #365
Vety
Yeni Üye

Vety's Avatar

Giriş Tarihi: 25-10-2014
Deve tabanı lütfen hala elinizde olsun

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Fatihsahin07 Mesajı Göster
Selamlar,

Geleneksel devetabanı sahiplendirmesi için foruma giriyorum. Şimdiden özel mesajlara cevap veremediğim arkadaşlardan özür diliyorum. 3-4 yıl önceki mesajı cevaplamak da saçma oluyor. Daha çok bitkili akvaryum ile uğraştığımdan, bitkiye olan ilgimi akvaryum ile karşılıyorum. Bu siteye fazla dahil olamıyorum.

Yine göndereceğim devasa bir devetabanı bitkisi var. Yaprakları 70cm civarında 5 adet olacak. Mesut bey'e yıllar önce göndermiştim. Kendisi de konuda önceki mesajlarda paylaşmış.

Foto yüklemek isterdim ama bu devirde halen 650 piksel 70kb sınırı koyan yönetimi kınıyorum. Cep telefonunda pixel düzenle v.s. birşey bulamadım.

Tercihen Antalya içi, Antalya dışına da yaklaşık 100 tl çıkacak kargo ücretini karşılayacak sahibini arıyor.

22.05.2020 cuma gününe kadar Antalya içi ilk talibine, Antalya içi çıkmaz ise Şehir dışı ilk talibine sürat kargo ile kutu içerisinde ulaştırılacaktır.
Merhaba hala monstera elinizde varsa talibim fatih bey. Manavgattayım. Veya çelikte olsa gönderecek olan varsa çok memnun olurum um

Vety Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön