View Single Post
Eski 28-08-2020, 21:12   #483
bahtiyar02
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Giriş Tarihi: 14-09-2006
Merhaba Dostlar; Uzun zamandır bahtiyar02 hobi bahçesinden paylaşım yapamıyordum. Emekli olduğumu dahi unuttum.Tüm dünyayı etkileyen bu illet hastalıkta cabası oldu. Yaklaşık 5,5 aydır bahçedeyiz. Ahır,Kümes, havuz ve yeni ürünlerin bakımı derken Ailem ve ben yetiştirmeye çalışıyoruz. Su kıtlığı temel sorunlarımızın başında geliyor. Onun için Deşti ürünlere ağırlık verdik.Susam, Karpuz ve kavunlar,Acur Bamya tohumları 2014 yılına ait tohum yenileme çalışmaları ürünlerini vermeye başladı sevindirici. Gerek Ailem ve gerek Bahçemizi ziyaret eden Dostlarımızı Tohumları geri iade etmek şartıyla😊 deşti Karpuz ve Kavunlardan hediye ettik. Sağosunlar çoğunlukla iade gerçekleşti. Yavaş yavaş sezon bitmek üzere ama işler hiç bitmiyor.Bahçede Tavuklar yumurtlad artık ihtiyaçlarımızı karşılıyorlar. 2 Adet dişi ve bir adet Teke Halep keçisi bahçenin yeni üyeleri. Sevgili Kızım GÜLSÜM Elim ayağım oldu ayrıca çok meraklı tavuklar kazlar ve keçiler derken bazen baba köylü kızı oldum diğiyor😊Bahçeden Adıyaman'a zaruri ihtiyaçlarımız dışında gelmiyoruz. Bahçeyi zaman zaman Dostlarımız sağolsunlar ziyaret ediyorlar. Çok teşekkür ederim. Saygılar sevgilerimizle.

Eklenen Resimler

bahtiyar02 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön