View Single Post
Eski 13-08-2020, 14:13   #159
tropikalist
Ağaç Dostu

tropikalist's Avatar

Giriş Tarihi: 23-06-2019
ne kadar üzücü insanlar doğayı sevmeyenler sevenleri de maalesef engelliyorlar insanları bazen anlamak imkansız sınırını da geçiyor umarım sitedeki şikayetçi olanlar çıkar... binada ben ağaç dikmeye çalışsam üstüme şuç yıkıyorlar artık vazgeçtim bir ağaç kesildi binada daha gencecik iğde ağacı yer kaplıyormuş allah aşkına sana ne yaptı ağaç binanın kuytu köşesinde üstü meyve dolu kestiler tüm yaptıklarıma rağmen olmadı bina güzelleşsin diye çiçek getirdim kalanşo tomutcuk zamanı tepelemiş biri neden yani küçücük çiçek sana ne yaptı yani tepelediler ektim 4-5 defa böyle olay oldu en son sökmek zorunda kaldım üzerine yemek artıkları dökmüşler sabunlu sular dökülmüş sitede karşı bina beni sevmez çocuklarını çiçekleri tepelesinler diye bırakırlar bir çocuğa benim yanımdayken dedi git şuraya ez diye kavga çıktı ya sanane çiçekten ne yaptı sana en kuytu yerde görünmüyor başka zaman ağaç ektim patlamış borunun yanına vermişler boruyu patlattı diye üstüme suç yıktılar yani bir insan neden böyl bi şey yapar ki

neyse konumuza dönelim dediğim gibi insanlar duyarsız keselim ne olacak kafasında umarım şikayet eden kişi çıkar en ağırından bir ceza alır da yaptığını çeker

tropikalist Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön