View Single Post
Eski 08-07-2020, 15:04   #3919
Emine Akman
Ağaç Dostu

Emine Akman's Avatar

Giriş Tarihi: 18-04-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Jezebel Mesajı Göster
Bazı türler iki kere açar , bazıarı bir, bazıları da kafalarına esince.

Madame le Coultre , C .Texensis Hazel, Mis Bateman ara sıra sürpriz yaparlar, kendilerini bundan dolayı çok severim.
Ne yaparsanız yapın ilk çiçek en büyük olur sonrakiler daha ufak ve sonunda cılız hal alırlar.

İlkler muhteşem olur.
Jezebel ablam, ben bu dediğini warzavska nike'ta görmüş kahrolmuştum. Sebebini de Lech valesa ile aynı saksıda olmasına bağlamıştım. Lech walesanın çiçekleri hiç küçülmedi ve hala çiçekli,gelişimi de hızlı olunca warzavska'yı baskıladı demiştim.....Sonra bu başlıkta yazılanları yenıden tarayınca, baska uyelerin de senin dedıklerının benzerlerını yazdığını okuyunca rahatladım. Patricia Ann Fretwell de hiç eksik etmedi çiçeğini yalın kat da olsa. Bendeki clematisleri gözlemlediğimde bazı clematisler 2'ye çiçeklenıyor çiçek çapı küçülse veya yalın kat olarak gelse de ama bazıları.....Ah o bazıları.....Ne diyim ben onlara

Az önce de Fidanistanbul ile tlf. üzerinden stok durumunu ekrar tteyit edip, 2 clematis daha aldım. Utanmazlık edıp sıparıs ettıgım president ile multi blue'nun fıdanlıktakı resımlerını cekıp, göndermelerını ıstedım. Gönderdıler walla Çocuk gibi sevindim,şimdi dört gözle elime ulaşacakları günü bekliyorum

Eklenen Resimler

Düzenleyen Emine Akman : 08-07-2020 saat 15:07 Neden: imla
Emine Akman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön