View Single Post
Eski 27-06-2020, 22:34   #31
Renebey
Yeni Üye

Renebey's Avatar

Giriş Tarihi: 27-06-2020
Thumbs up

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi rumble Mesajı Göster
Merhaba

Konu yeni geçtiğimiz yıl böyle bir ev yoktu..Halen evin tadilatı devam etmekte,kaba bitti genel anlamda toparlamaya çalıştık şu ana kadar 100 bin tl civarı bir maliyet oldu,ev bedeli dahil,maliyet almış olduğunuz yere göre kanımca değişir,benim almış olduğum yer 30 yıldır boş,yarısı yıkık bakımsız ve çok iş olan bir yer,önü açık olduğu için ve manzarası ,2 katlı olması gibi nedenlerle tercihimiz bu şekilde oldu,her köy evi alan veya isteyenin aynı şartlarla karşılacağını sanmıyorum,asıl maliyetin aslında tüm kaba işler bittikten sonra ince işlere girişince çıkacağını düşünüyorum ki henüz o aşamaya gelmedik

Saygılarımla
Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Fakat 100 bin bana çok yüksek gelir, bunu daha uyguna halledemezmiyim böyle eski bir köy evini tadilata girişsem, çok daha uyguna bitirilmezmi en azından genel tadilatı. İncesi hariç yani. İncesi bir şekilde ağır ağır vakit kaldıkça yapılır, babam gelir yapar arada, ben orada tavuklarla ilgilenirim onların çocuklarını satarım üç beş damlar en azından.

sanki evi sizden alıyormuşum gibi oldu biraz ) Olsun moralie motivasyona ihtiyacım var hocam, yokluk zor, yapılabilir mi yani sonuçta, çok daha aza çıkabilir miyim işin içinden 100 k dan çok daha alta

Renebey Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön