View Single Post
Eski 23-06-2020, 20:04   #213
Batı Rüzgarı
Ağaç Dostu

Batı Rüzgarı's Avatar

Giriş Tarihi: 10-09-2015
civanım perçemim... geçen sene dikmiştim. kışın ölür gibi olmuştu ama dibinden dibinden yine patladı. şimdilerse ise çiçekli.
Name:  8888.jpg
Views: 377
Size:  41.8 KB

yeni edindiğim gardenyam.kokusu ve çiçeği çok güzel. aynı zamanda bakımının da bi okadar zor olduğunu biliyorum. ev çiçeği sanıyordum ama hava akımı istiyormuş sanırım. tabi bir de asidik toprak. çok umutlu değilim ama aldık bakalım. sarı çiçeği de güzel duruyor.umarım öldürmem.

Name:  9999.jpg
Views: 356
Size:  45.3 KB

bunu almıştım ama ne diye almışım ben de bilmiyorum.böyle yayılıcı bir ot gibi büyüyor şimdilik. bu sene diktiğim için seneye kalırmı allah bilir. yine de yaşadığı sürece koparmam.

Name:  333333.jpg
Views: 400
Size:  80.7 KB

son olarak da benim haraçcı kumrum. beni her gördüğünde dibime kadar gelir.
sağa sola yürümeye başlar. ben de anlarım ki evdeki bulgurun haracını ödeme zamanı gelmiştir. hemen gider içerden biraz bulgur alır önüne koyarım. 20cm ye kadar yaklaşmama izin verir. bi de bunun eşi var. hangisi erkek bilmem ama biri diğerine göre baya cesaretli. çünkü biri dibime gelirken diğeri karşıdan seyretmeyi yeğliyor. demek ki hayvanlarda da eş seçimi tam zıttı oluyor. zıt kutuplar birbirini çeker misali...
Name:  555.jpg
Views: 373
Size:  65.7 KB

Batı Rüzgarı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön