View Single Post
Eski 29-05-2020, 15:57   #5
Rusan
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 08-05-2020
Merhabalar Nevizat Bey, bugün il özel idare ile tekrar görüştüm. Kafamda konteyner tarzı bir yapı vardı. Çelik ayakların üzerine 30 metrekarelik yerden tamamen yüksekte duvarları betopan ile yapılmış bir yapı düşünmüştüm. Aslında konteynerdan tek farkı çelik ayaklar üzerinde olması, yere temas etmemesi ve standart konteynerlardan biraz daha büyük olmasıydı. Ne olur ne olmaz diye il özel idareyle görüşüp yerden yükseğe metrekare belirtmeden konteyner koyup koyamayacağımı sordum.
Aldığım cevap; sonuçta konteynerın da bir yapı olduğunu, eğer ki denetlemeye geldiklerinde tarımdan görüş isteyeceklerini, tarım ve köy işleri bizim için uygunsuz derler ise cezasına katlanacağımı söylediler. Oraya 2 metrekarelik kulübe yapabileceğimi, buna herkesin anlayış gösterebileceğini ancak yapacağım veya koyacağım şey 10 metrekare bile olsa benim orada amacımın başka olacağını düşüneceklerini ve cezalarına katlanmam gerektiğini söylediler. Bugün ilçe tarım ile tekrar görüşeceğim ve onlardan izin isteyeceğim.
Size de sağlık ve mutluluklar dilerim.

Rusan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön