View Single Post
Eski 22-04-2020, 13:47   #157
Tillandsia
Ağaçsever

Tillandsia's Avatar

Giriş Tarihi: 16-06-2017
Merhabalar, Ne yazık ki bu forum'u okumadan önce fidan istanbul'dan 21 adet ahududu, böğürtlen, yaban mersini vs. siparişi vermiştim. BUrayı okuyunca seçimimin ne kadar yanlış olduğunu anladım. Ama geç olmuştu. Bana kargom tam 12 gün sora gönderildi. Çok kötü bir paketleme yapılmıştı. Bitkiler kırılmış yerlerinden çıkmış, toprakları dökülmüş şekilde elime ulaştı. AYrıca bazı bitkilerde etiket bile yoktu. Zaten bitkilerin çoğu acınacak haldeler. ayrıca şeker tabağı çiçeği tohumu istemiştim. Yırtık bir pakette içinde bir şeyler gönderilmiş ama gerçekten istediğim tohummu ondan bile emin değilim. Firmayı aradım ama telefona cevap alamadım. Bende hırsımı hiç değilse buraya yazarak ve sizleride uyararak biraz hafifleteyim dedim. Burayı okuyunca fidan deposundanda sipariş vermiştim. Cuma günü sipariş verdim, pazartesi günü elime ulaştı kargom. Paketleme çok iyiydi. Her fidan tek tek özenle hazırlanmıştı. Tek bir yaprak kırılmadan, hiç toprak dökülmeden elime ulaştı tüm fidelerim. BU arada kargo firmasına suç bulunmasın her iki firmada aynı kargo şirketi ile ürünlerimi göndermiş. BU nedenle gösterdiğiniz özen için çok teşekkürler FİDAN DEPOSU ve Fidan istanbul kesinlikle uzak durun derim bu firmadan.

Tillandsia Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön