View Single Post
Eski 27-03-2020, 11:06   #8
gaseker
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 17-05-2019
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi halcur Mesajı Göster
Bahçeden görüntüler. Bakımlı değil görüldüğü üzere. Çok ilgilenemiyorum. Zaman ayırmak biraz zor. Ama ufak tefek ekim-dikimlerimiz var. Zamanla büyüyüp bizi mutlu ediyor.

Eklenti 704718

Eklenti 704719

Eklenti 704720

Eklenti 704721

Yukarıda da belirttiğim gibi uzak olduğu için sık sık gidemiyorum. Otlar da coşuyor. Fiyatı uygun, işi güzel, sağlam, kaliteli, (tekrar) fiyatı uygun benzinli tırpan tavsiyesinde bulunacaklara şimdiden teşekkür ederim.
Ben Hyundai HYX52S Benzinli Tırpan ve Chapello M4 çapa aparatı kullanıyorum çok çok memnunum. İkisine 1050 lira vermiştim toplam Ağustos 2019 gibi. İnternetten bakıp beğenip bir çok sanal mağazada gözüme çarpan irhaltarım'ın Seferihisar daki dükkanından görerek aldım. Hem ilk kurulumunda hem de sonraki her ihtiyaç duyduğumda telefonla olsun dükkanlarında fiziki yardımla olsun çok desteklerini gördüm.

Dolayısıyla ben size yakın ve destek verebilecek bir yerden satın almanızı öneririm. Muhtemelen fiyatı da en az %10 pazarlık edebilirsiniz internete göre, malum internet pazaryerlerinin komisyonu biniyor işin içine.

gaseker Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön