View Single Post
Eski 24-03-2020, 18:25   #8
Kahraman43
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 12-11-2019
Şimdi şöyle sayın hocam; adım Fahri, 43 Kütahya dan geliyor. Yaşım 47, tecrübe ve deneyimleriniz benden fazladır eminim, bu yüzden her zaman fırçalanmaya hazırım Köpüktekiler domates, biber ve çiçek tohumları, viyollerdekiler ise kabak, çekirdek, mısır, kavun, karpuz. Fotograflar çok net degil ama daha net olarak da çekim yaparim. Viyolde ilk çikan sizinde tahmin ettiğiniz gibi ayçekirdegi. Folyo yu kaldirdim evet ben almasam da zaten fideler semsiye gibi kaldirmaya baslamisti Üzerlerini kapatma konusuna gelince fideleri yaptığım yer apartman boşluğu, kullanılan bir alan degil fakat çokta dikkat çekmek istemiyorum. Sulama konusunda çok zor olurmu bilmedim ama tavsiyenizi dikkate alacağım.
Derece ye gelince bunlar pili bitmiş ve imha edilmis dereceler, sizin de vakif olduğunuz üzere bu derecelerin pili değişmiyor pil bitince çöpe atılıyor. Ben sadece kasasını acip pil taktim, yani 500 tl vermedim Sizde yapabilirsiniz gunluk ve geriye dönük min ve max sıcaklıkları ölçerek fideler icin uygun mekanı bulmak açısından cok işime yaradı.

Kahraman43 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön