View Single Post
Eski 13-03-2020, 11:51   #24
jasjass
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 14-11-2019
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi arkarianjj Mesajı Göster
Merhaba. Tohum yollayanlar eğer sınırlı sayıda yolluyorsa (örneğin; 15 kişi ile paylaşabilirim vb.) O konunun 15 talepten sonra 'Taleplerime ekle' butonun deaktif edilmesi gerçekten güzel olurdu. Çünkü bazı tropikal bitkilere özellikle çok talep oldu ve ben 15 kişinin içindeydim ilk baktığımda. Ama birkaç hafta geçince 70-80 talebe ulaşmıştı. Hal böyle olunca kimin önce talep ettiği anlaşılmıyor. Tohumu gönderen kişi de neye göre gönderiyor eminim gönderici için de sıkıntılıdır. Bu durumda talebimi geri çekip daha az talep edilen tohumları istemek tabiri caizse 'firesiz' talep için daha yerinde olmuştu.

Teşekkürler.
Bu yıl benim ilk etkinlik katılımımdı ve bu konuda tecrübesizliğime denk geldi. Onaylanan tohumlar arasından eksik gelen olunca kontrol ettiğimde belirlenen limitin aşıldığı için olduğunu tahmin ettim. Aslında ilk talep edenlerden olduğum tohum için dışarıda kalmamın sebebinin tam bu bahsettiğiniz durum olduğunu düşündüğüm için başlığı görünce yazayım dedim.Siz benden önce davranmışsınız.Teşekkürler.

jasjass Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön