View Single Post
Eski 06-03-2020, 18:57   #41
malbman
Ağaç Dostu

malbman's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi WindWild Mesajı Göster
Etmediğin lafı bırakmayıp mesajımı durduk yere alıntılayıp bana zihniyet deyip en son kimseye sataşmak gibi bir niyetim yok demişsin de vallahi güldürdün beni çelişkilerin diz boyu. Sen şimdi bana durduk yere tanımadığın birisi olmama rağmen "bu zihniyet" diye hitapta bulundun, ben de sana istediğimi yazacağım şimdi. Senin kadar alıntı yapmakla uğraşmayacağım kendini çok beğenmiş ve insanlara sataşmakta sorun görmeyen, soğuyabilirsiniz diyen umursamaz kişi. Yıllardır burada olan ve paylaşım yapan birisi olarak bu "özelliklerin" yazdıklarını haklı çıkaracak yegane özelliklermiş gibi başlamışsın cümlelerine. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan birisiymişim.. Peki de nereden anladın mesela? Senden duyunca da tasdiklemiş olduk sayın otorite bak gene otoritelik yaptın sayamıyorum artık. Hadi bakalım bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlara ben de katlanamıyorum. Ee napayım şimdi artık her beğenmediğim iletini veya başkalarının iletisini "burda bilgi sahibi olmadan fikir beyan etmiş bu kişi(ben otoriteyim ya sizin gibi=)" diye düşünüp o mesajı alıntılayıp "bu nasıl zihniyettir?" diye cevap mı vereyim senin gibi? Baştan aşağı çelişiyorsun yazdıklarına. Bana yazdığın her saldırgan mesajında malesef karşılık vermem gerekecek. Sana göre ben kötü bir zihniyetsem bana göre de sen bu densiz lafınla densizin teki oldun o yüzden sizli hitap etmiyorum kusura bakma. Bir mesajımda beni kötü zihniyetli ilan eden sen bakalım sonraki mesajında hangi özelliklerimden bahsetmeye kalkışacaksın merak ediyorum.
Öncelikle: ben şahsen, kendim her ne kadar hak etmese de, karşımdakine (kim ya da NE olduğu fark etmez) hitap ederken güzel Türkçemizdeki şahıs zamirlerinden "SİZ" olanını kullanmayı yeğliyorum, BİR.
İkincisi yok ne yazık ki.
Neden mi?
Değmiyor da ondan.

malbman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön