View Single Post
Eski 04-03-2020, 11:20   #1
CilekFidesi
Ağaçsever
 
CilekFidesi's Avatar
 
Giriş Tarihi: 14-04-2019
Şehir: zonguldak
Mesajlar: 64
İstanbul - Kocaeli, Zeytin Ağacı Satış Ortaklığı

İstanbul çevresinde 10-15 yaşlarında zeytin ağacı en az 2500 tl fiyattan başlıyor. Hazır zeytin ağacı nakliye ve dikim yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Müşteri bulmak, nakliye ve dikim işlemini siz halledeceksiniz.
Zeytin ağacı teslim yeri İznik'tir. Ağaçlar meyve veren gemlik türüdür. İster yağlık ister sofralık. Zeytin ağacının yaprağından da çay ve sirke yapılır, çok faydalıdır. Bahçelerde dekoratif olarak çok güzel bir görünümü olur. Yaz kış yaprak dökmez.

Nakliye için kendi aracınız olması gerekir. Siz dikim yaptıktan sonra, dikim yerinde fotoğrafını çekip noterde garanti verebiliriz. 2 yıl içerinide tutmadığı veya kuruduğu halde bir yenisini ücretsiz olarak vermek için.

Ağaç tane ücreti 1000 tldir. Fazla dallar nakliyede kırılır. Ayrıca dikim yapıldığında fazla dallar ve yapraklar kuruyabilir. Bu yüzden dallar sert budama yapılarak ağaç küt hale getirilir. İsterseniz fazla budama yapmadan dal ve yapraklarla yüklenebilir.

Zeytin ağaçları ortalama boy 2-3 metre, çap 15cm - 30cm arasındadır.***


Ağaçların bulunduğu arazi çok meyilli. İlaçlama sulama bakım imkansız olduğu için kepçe getirip teraslama yapacağım.
Fazla çıkan ağaçları da peyzaj amaçlı değerlendirmek istiyorum. Bu yüzden fiyatta kolaylık yapamıyorum. 1000 tl sizin için uygun değilse pazarlık vs düşünüyorsanız lütfen ilgilenmeyiniz.
İlginiz için teşekkür ederim.

CilekFidesi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön