View Single Post
Eski 26-02-2020, 15:05   #21
Ekrem Çelikcan
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-04-2016
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bahcedenn Mesajı Göster
Merhabalar Sn. EKREMCELIKCAN,

Size tohum gelmemesinin sebebi sizin düşündüğünüz sebepten dolayı değil.

2019-2020 Tohum Paylaşım Etkinliği Genel Prensipler sayfasında Tohum Talep Edenlerin rolü maddesinde;

Önemli: Etkinliğe tohum paylaşmadan talep eden olarak katılabilmek için üyenin en azından kendini tanıttığı bir mesajı bulunmalıdır. "Ben İstanbuldan Ahmet yaş 35" tarzı mesajlar tanıtım için yeterli sayılmayacaktır. Kendinizi tanıttığınız mesajda en azından, yaşınız, mesleğiniz, bitkilerle olan ilişkiniz, mevcut yetiştirme ortamınız vr büyüklüğü, bu konudaki özet deneyiminiz vb. bulunmalıdır. Sadece alış veriş bölümünde mesajı bulunması yeterli değildir. Talep geçerliliğinin analiz edildiği günde sıfır mesajı bulunan talep sahiplerinin talepleri iptal edilecektir. Çift üyelikle tohum talebi kabul edilmeyecektir.

Siz ise ilk mesajınızı maalesef dün yazmışsınız.
Anladım sn bahcedenn okudum diyordum ama eksik okuduğum yerler varmış nasip.

Bu vesile ile kendimi tanıtma fırsatını bulmuş olayım.

"Ekrem Çelikcan
Memleket Adana
Çukurova Maden mühendisliği mezunu
Evli ve 2 çocuk babası"

2016 yılında Sn Kudret tezelin bir videosunu youtube da izlerken ağaçlar.net den bahsetmesi ile üye oldum. Videoda bahsettiği topraksız tarım üzerine ağaçlar.net deki Topraksız tarım formundaki bir çok yazıyı okudum ve kendi topraksız tarım denememi yapmaya karar verdim.

Terasımda 100 kök domates, 10 kök salatalığı katı ortamda yetiştirme tecrübesi edindim ve tecrübelerimi paylaştım. İş hayatımdaki yoğunluktan dolayı bir müddet uzak kalmıştım.

Ekrem Çelikcan / Topraksız tarım çalışmalarım

İnşallah bu dönemden sonra biraz daha aktif olacağım.

Ekrem Çelikcan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön