View Single Post
Eski 21-02-2020, 21:55   #32
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Lonicera Mesajı Göster
Aha yakaladık işte. Yememiş içmemiş rüşvet için biriktirip gönderilmiş tohumlar. Doktorumuzun şampiyonluğu cepte sayılır artık))
Ah arkadaşlar ah... Sadece kuru fasulyeyle kalsa olay... Geçen sene baktım çalışırken kuru kuru çay içiyorlar sadece, yanında bi şey yok...

Name:  geçen sene.jpg
Views: 535
Size:  41.6 KB

Hadi dedim büyüğümüz @Malina düşünememiş bu yıl da bizden olsun çayın yanındaki ikramlıklar. İkişer kilo tatlısından tuzlusuna kuru pasta, iki kilo fıstığından bademine kuru yemiş, birer kilo ejder meyvesinden ithal muzuna meyve, yarımşar kilo da balından tereyağına 10 ar çeşit kahvaltılık koyduk, bi teneke de zeytinyağını kutulayıp gönderdik. Kuru fasulye de 5 kiloydu. Şu resimdeki tabaklara bakın, birer kaşık kuru fasulye koyuvermiş sadece...bari tabakları dolduraydın a sevgili büyüğüm, aç aç çalıştırmışsın koca insanları...

Name:  tcm fas.jpg
Views: 603
Size:  44.0 KB

İşte arkadaşlar durum böyle...Birincilik için servet harcadım...Ama görüyorum ki bazı arkadaşlar ismi lazıM değil, gönderdiklerimi kendine ayırmış... Başka bir büyüğümüzün dediği gibi 'hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler olmuş' orada...Seneye bizzat kendim götürcem, olmaycak böyle...

TCM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön