View Single Post
Eski 05-02-2020, 14:32   #8
bahcedenn
Ağaç Dostu.

bahcedenn's Avatar

Giriş Tarihi: 26-11-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hobiciakvarist Mesajı Göster
PTT ile gönderenlere bir sorum var: görevli size içeriğini sordu mu ve sordu ise siz ne cevap verdiniz?

Bu sabah ben göndermek için ptt şübesine gittim, görevli içeriğini sordu: "tohum" dedim. Ne tohumu dedi, fasulye dedim. Açtı, inceledi, tohum göndermek yasal mı emin değilim bunu amirime bildirmek ve değilse tutanak tutmak zorundayım dedi. Fotoğraf çekti tohumların. Ben de vazgeçtim göndermekten dedim, bu sefer de vermedi tohumları, neden vazgeçiyorsunuz diye. Dedim birkaç eksik vardı onları alıp oyle göndereceğim, tamam siz getirin eksikleri burdan göndeririz o arada ben de gerekli tahkikatları gerçekleştireceğim dedi... Ne yapacağım bilemedim. Böyle bir şey yapmaya hakları var mı PTT görevlilerin, gönderime el koyabilir mi? Bilgili forumdaşlarımızdan bilgi ve yardım (ne yapmalıyım) bekliyorum lütfen...
Yanlış yapmışsınız. Keşke tutanak tutalım, teslim aldığınız tohum çeşitlerini ve adetlerini lütfen tek tek sayın, yazın ve öyle teslim alın. Bana da ne kadar ne teslim aldığınızı gösterir bi evrak verirseniz tohumlarımı seve seve bırakabilirim deseydiniz.

bahcedenn Çevrimdışı   Başa Dön