View Single Post
Eski 07-01-2020, 22:53   #34
SecretGarden..
Ağaç Dostu

SecretGarden..'s Avatar

Giriş Tarihi: 03-01-2020
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi encarte Mesajı Göster
Tekrar merhaba,

Yüze çarpmak demeyelimde dost acı söyler olsun. İstersen satın almaktan önce kiralama olayını deneyebilirsin.

Abı bunu genelde Almanlar cok yapıyor ve bu konuda onlara hayranım bır ev almadna önce bolgede ev kıralayarak komsuluk ve yasam kosullarını deneyımleyerek satın alma adına ev arıyorlar ve cok takdır edıyorum konu hakkında onları ama ben beklersme hazıra dag dayanmaz o parada bıter ınan

Doğası yerleşim çok iyi olsa bile komşuların ile uyumsuzluk olduğunda en azından daha kolay yer değiştirebilirsin. Senin için çok yeni bir yer olacağından öncelikle kısa sürelide olsa kiralamak daha iyi gibi.
bı dusunelım bunu ya olabılır ama ıste yukarıda şıkka gerı donduruyor benı nakıt erıme korkusu malum

Madem biraz gelirin var, sattığın evin parası ile de bankada yatırım hesabında tutabilirsin. Aylık gelirin birazazcık daha artar. En azından kira ve zaruri ihtiyaçları karşılaman daha kolay. Ama lütfen sadece ev fiyatına odaklanma. Çünkü elindeki paraya uygun heryerde ev bulursun.
durustce söyleyeyım hayır bulamam hatta daha daha durustce ekonomımı desıfre edeyım 105 bın tl gıbı komık rakkama denız manzaralı 8 cı kat evımı sattım mutahıt arsa sahıbıyle 4 senedır mahkemelık sıte bıtmedı eve gecemedım dıye lanet ettım

sımdı ben 29 bıne bır araba alacagım en fazla..yadamınımum 26 bınde olabılır duruma gore
buldugum evler ortalama 20 -35 bın arası mustakıl tas evler bahcelı tadılatınada 20 ayırsam kalan parayı bankaya yatırsan ne hayrı gelecek kı

SecretGarden.. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön