View Single Post
Eski 07-01-2020, 19:31   #29
SecretGarden..
Ağaç Dostu

SecretGarden..'s Avatar

Giriş Tarihi: 03-01-2020
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Kozanli Mesajı Göster
Ne kadar güzel izah etmişsiniz.
Yorumlar ise on ikiden isabet.
Yazılanların bir çoğunu yaşadım.
İnşaata başından sonuna kadar hiç kimseye ön ödeme yapmadım.
40 gün gibi zaman diliminde inşaatı bitirdim.
İşi bitiren elini yıkadı parasını aldı.
Ön ödeme yaptığınız zaman; anası, çocuğu gb.hasta olur.
İşinizi asar.
Kolay gelsin gelişmeleri izleyeceğim.
Maşallah, inşallah gibi sözcükler benim lugatımda olmaz.
Gayret ve azimle muvaffak olmanızı dilerim.
Sormayın ya cok guzel kalemı dusuncelerı olan ınsanlar var burada..Ben keşifte keyıf aldıgım yerlerden bir tanesıde bu site..
Cinsiyet ayrımı gudmeden ınsanların bırbırıne saygı ıle yaklasması benıde o saygıya zorunlu kılıyor..buda hosuma gıdıyor..
belkıde benım yerlestıgım bolgede ev arayan aıleler olacak forumda bana danısacak tecrubeyle sabıtledıgım ustalarımı yonlendırecegım referans verecegım onların evlerıne kımbılır..hayat bu paylasım guzeldır yerınde ve dozundaysa sayet..

İnsaatın basından sonuna odeme yapmamak naısl başardınız..sözlesmemı yaptınız ?malzemler sızdenmıydı ?
malzeme sızdense evet ona usta yanasır ama ondansa dogal olarak adam cebınden nasıl verecek..kı muhtemelen sız aldınız malzemelerı..
Sımdıkı ustalarda az cok ınsanların işi bilip bılmedıgını ılk tanısmaya vazıyetı çakıyorlar..uc kagıtcı usta senı kandıramayacaıgnı anlayınca işi almıyor pas dıyor gıdıyor ..halbukı durust olsalar onların parası hazır koseye ayırdık harama el atmıyoruzkı zaten aman neyse ya bu konu bıtmeyecek ben yemek yıyeyım
Hepnıze tesekkurler mutlu akşamlar.

SecretGarden.. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön