View Single Post
Eski 26-12-2019, 14:25   #3
its_just_a_ride
Ağaç Dostu

its_just_a_ride's Avatar

Giriş Tarihi: 08-09-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hakansalihoglu Mesajı Göster
Türkiye'de alabileceğim en kaliteli salon ve süs bitkileri toprağı sizce hangi markaya aittir ?

4 çeşit toprak markası satın aldım.

Bunların içinde kendisini öven ve ön plana çıkaran markada vardı.

Sırf torf diye satılan toprağı da aldım, humusca zengin orman toprağı kompost ve torf karışımı toprakta aldım, bahçe toprağı ve sığır gübresi karışımlı toprakta satın aldım ama hepsi harfiyat toprağı, inşaat ve yıkıntı toprağı olarak karşıma geldi.

Topraklardan cam kırıntısı taş parçaları kiremit kırıkları sigara izmariti ölmüş böcek kalıntıları naylon parçaları ip sığır derisi tüyü vs gibi şeyler çıktı.

En güvendiğim toprak orman toprağıydı ondan da cam parçaları kiremit kırıkları vs çıkınca tüm güvenim kayboldu.

Gerçekten arkadaşlar Türkiye'de alabileceğim en güvenilir toprak markası sizce nedir ? Toprak temiz hastalıksız ve sağlıklı olsun bana yeter. Benjamin ve şeflara bitkileri dikeceğim.
Merhaba,

Yaklaşık 3 yıldır Tekzen'in Yaprak marka "Bahçe Ve Saksı Toprağı" karışımını kullanıyorum iç mekanda. Cocopeat ve Perlit ilavesi yaparak. Fiyat performans açısından oldukça verimli ürün. Bir de onu deneyin isterseniz.

Söz konusu ürün

Kolay gelsin,

its_just_a_ride Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön