View Single Post
Eski 26-08-2019, 18:39   #1016
erkanbey
Ağaç Dostu

erkanbey's Avatar

Giriş Tarihi: 14-08-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bulaka Mesajı Göster
Merhaba,bu yazım carolina **** maruga tohumu arayanların dikkatine..Aylar önce bende bu tohumlara ulaşmak için yanıp tutuşuyordum.Hepimizin bildiği G ile başlayan siteden ve ayrıca N ile başlayan siteden hatta garanti olsun diye birkaç satıcıdan sipariş verdim.Gelen tüm tohumlar pazarda satılan cin biberi süs biberi olarak çıktı.Amerikaya orjinal carolina tohumu satan o bilindik siteye sipariş verdim iki ay oldu hala Amerikan postanelerinde gözüküyor.Bu arada Erkan bey ile temasa geçtim,bir gün içinde tohumlarım elime ulaştı,ilk etapta 2 carolin 2 moruga ektim ve 4 tohumda çimlendi ,şimdi sağlıkla büyüyorlar.Yani yüzde yüz başarılı sonuç.Sözün özü diyeceğim şu ki,hiç macera aramayın,Erkan Beye özelden yazın ,tohumlarınız gelsin ve üretime başlayın.(gerçi sezon bitti artık ,mahsul seneye inşallah).Hiç başınızı ağrıtmayın bu tohumların güvenilir kaynağı sağolsun Erkan Bey dir.Hepinize saygı ve sevgiler.Nokta.
Değerli yorumlarınız için teşekkürler,bu yıl ürün alacağınızı düşünüyorum,malesef başınıza gelenleri ben dahil bu sitede çok insan yaşadı,ama artık bunlar minimum seviyede olur diye düşünüyorum.

erkanbey Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön